Matcha čaj Bio Harmony japonský 30x2 g

Kód: 101
Značka: Kyosun
14,85 € –13 %
matcha caj harmony bio japonsky
14,85 € –13 % 12,90 € / ks
Skladom

Bio zelený čaj Matcha Harmony je pôvodom z Japonska. V krabičke je 30 samostatných sáčkov s matcha. Každý obsahuje 2 g neustále čerstvého veľmi kvalitného čaju, ktorý si vďaka praktickému baleniu môžete pripraviť kdekoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Matcha čaj Bio Harmony japonský 30x2 g 

Prečo piť čaj Bio Matcha Tea Harmony?

  • vie až o 40% zrýchliť spaľovanie tukov
  • dodá až 6 hodín energie
  • podporuje sústredenie a dobrú náladu a zároveň vedie k uvoľneniu a relaxácii
  • 10x silnejší než bežný zelený čaj

Skvelé výhody z pitia matcha:
Matcha má obrovské množstvo zdravotných benefitov. Z hľadiska nutričných hodnôt je približne 10x silnejší než bežný zelený čaj, a to hlavne preto, že keď pijeme matcha, pijeme celý list čajovníka nadrvený na extra jemný prášok. Naše telo tak využíva všetky zdraviu prospešné látky čajových listov.

V čaji matcha nájdeme vitamíny A, C, E, a ako v jedinom čaji tiež zhruba 30% vlákniny. Je až po okraj plný očistných antioxidantov, stavebných kameňov telesných buniek (aminokyselín) a čajového kofeínu, ktorý nás nabíja energiou na 3-6 hodín. Látka L-theanin nám pomáha sústrediť sa, upokojuje myseľ, podporuje pamäť a vyplavuje hormóny šťastia - dopamín a serotonín.

Zelený zázrak z Japonska
Matcha zvyšuje výkon svalovej sústavy a pomáha regenerovať po športovom výkone, znižuje hladinu cholesterolu a glukózy, a podľa klinických testov môže pomáhať aj v prevencii proti civilizačným a neurologickým ochorením. Veľmi obľúbenou vlastnosťou matcha je schopnosť zrýchliť metabolizmus a páliť tuky o 30-40% rýchlejšie. Matcha čaj je náš malý zelený zázrak.

Pri čaji matcha neboli zistené žiadne alergény. Čaj však neodporúčame piť na lačný žalúdok. Ide o veľmi silný čaj a na prázdny žalúdok môže spôsobiť nevoľnosť.

Matcha čaj je vhodný na prípravu teplých a studených nápojov:

  • za studena: Čaj zmiešame s vodou (2 dl - 1,5 l podľa chuti) a poriadne pretrepeme. Odporúčame pridať pár kvapiek limetky, alebo trochu ovocného sirupu na ochutenie. Skvelej chuti docielite kombináciou čaju Matcha s vodou a bazovým sirupom. Je dôležité, aby bol čaj Matcha vždy dôkladne rozmiešaný. Pri príprave za studena použijeme šejker alebo plastovú fľašu.
  • za tepla:  Čaj (2g sáčok) zalejeme horúcou vodou (2 dl) s teplotou cca 65 ° C a poriadne rozmiešame bambusovou metličkou chasen alebo šľahačom mlieka. Skvelú chuť docielime pridaním medu a limetky. Odporúčame podávať aj s mliekom pre zjemnenie chuti.


Obal v CZ, AJ, SK, ES
Certifikát BIO: ÁNO

Obsah balenia: 30 x 2g sáčok

Odporúčaná denná dávka: 4 g (deti, tehotné a dojčiace ženy maximálne 2 g denne)

Trvanlivosť: 2 roky 

Pôvod čaju: Japonsko, spoločnosť Kyosun