DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml

Kód: 2125
Značka: DuoLife
49 € / ks
Na objednávku

DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml 

 • Podporuje rast vlasov
 • Spomaľuje vypadávanie vlasov
 • Pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov
 • Výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu
 • Suroviny majú medzinárodné patenty ( u vybraných zložiek)
 • Anti - Aging Complex

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml  

V prípravku Keratin Hair Complex sú obsiahnuté plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy.

 

 • Podporuje rast vlasov - Extrakt z čiernej ryže a opuncie mexickej ovplyvňuje podporu rastu vlasov indukciou množenie buniek v dolnej časti vlasových cibuliek. Efektom sú tzv. "Baby hair".
 • Spomaľuje vypadávanie vlasov - Unikátna kompozícia zložiek bola vytvorená tak, aby sa optimalizoval proces stimulácie a obnovy vlasov. Všetky použité zložky sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú kvapalnú keratínovú terapiu obnovy vlasov. Aplikáciou tohto prostriedku je možné obmedziť nadmerné vypadávanie vlasov.
 • Pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov - Plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy. 
 • Výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu
 • Suroviny majú medzinárodné patenty ( u vybraných zložiek)
 • Anti - Aging Complex

 

Zloženie: pyré z guavového ovocia, šťava z plodov malín, formula extraktu z čiernej ryže a kvetov opuncie figovej štandardizovaná pre obsah antokyanínov (250mg/50ml), extrakt z ovocia embiliky lekárskej štandardizovaný pre obsah vitamínu C, extrakt z organických hrachových výhonkov (100mg/50ml), solubilizovaný keratín (100mg/50ml), extrakt z listov pŕhľavy dvojdomej (70mg/50ml), extrakt z hroznových jadierok štandardizovaný pre obsah polyfenolov (50 mg/50 ml), extrakt z prasličky roľnej (50 mg/50 ml).

Odporúčané dávkovanie: 25 až 50 ml 1x denne 

Kontraindikácie: alergia na ktorúkoľvek zložku prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Objem: 750 ml

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Vzhľadom na to, že doplnok stravy DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jeho jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od sezóny a surovín použitých pri výrobe. Prípadné usadeniny tvoria prírodné zložky a je to typický proces pre takéto produkty. Pred použitím pretrepať.