DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml

Kód: 2125
Značka: DuoLife
49 € / ks
Na objednávku

DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml 

 • Podporuje rast vlasov
 • Spomaľuje vypadávanie vlasov
 • Pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov
 • Výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu
 • Suroviny majú medzinárodné patenty ( u vybraných zložiek)
 • Anti - Aging Complex

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Keratin Hair Complex 750 ml  

V prípravku Keratin Hair Complex sú obsiahnuté plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy.

 

 • Podporuje rast vlasov - Extrakt z čiernej ryže a opuncie mexickej ovplyvňuje podporu rastu vlasov indukciou množenie buniek v dolnej časti vlasových cibuliek. Efektom sú tzv. "Baby hair".
 • Spomaľuje vypadávanie vlasov - Unikátna kompozícia zložiek bola vytvorená tak, aby sa optimalizoval proces stimulácie a obnovy vlasov. Všetky použité zložky sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú kvapalnú keratínovú terapiu obnovy vlasov. Aplikáciou tohto prostriedku je možné obmedziť nadmerné vypadávanie vlasov.
 • Pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov - Plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy. 
 • Výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu
 • Suroviny majú medzinárodné patenty ( u vybraných zložiek)
 • Anti - Aging Complex

 

Zloženie: pyré z guavového ovocia, šťava z plodov malín, formula extraktu z čiernej ryže a kvetov opuncie figovej štandardizovaná pre obsah antokyanínov (250mg/50ml), extrakt z ovocia embiliky lekárskej štandardizovaný pre obsah vitamínu C, extrakt z organických hrachových výhonkov (100mg/50ml), solubilizovaný keratín (100mg/50ml), extrakt z listov pŕhľavy dvojdomej (70mg/50ml), extrakt z hroznových jadierok štandardizovaný pre obsah polyfenolov (50 mg/50 ml), extrakt z prasličky roľnej (50 mg/50 ml).

Odporúčané dávkovanie: 25 až 50 ml 1x denne 

Kontraindikácie: alergia na ktorúkoľvek zložku prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Objem: 750 ml

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Vzhľadom na to, že doplnok stravy DuoLife je prírodný produkt, chuť a konzistencia jeho jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od sezóny a surovín použitých pri výrobe. Prípadné usadeniny tvoria prírodné zložky a je to typický proces pre takéto produkty. Pred použitím pretrepať.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie