ProSelect 60 kapsúl

Kód: 2041
Značka: DuoLife
29 € / ks
Skladom

ProSelect 60 kapsúl

 • Povzbudzuje imunitný systém
 • Podporuje nervový systém
 • Redukuje množstvo voľných radikálov v krvi tým, že zvyšuje jej antioxidačné schopnosti
 • Vplýva na zachovanie mladého vzhľadu a spomalenie procesu starnutia, ktoré je viditeľné na koži
 • Viaže na seba toxíny a napomáha v udržaní zdravej pečene
 • Poskytuje energiu na každý deň

Detailné informácie

Podrobný popis

ProSelect 60 kapsúl 

ProSelect® je patentovaná receptúra antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia a zeleniny v rozličných proporciách.

Výživový doplnok DuoLife ProSelect® je charakteristický tým, že obsahuje veľké množstvo polyfenolov, oxindole alkaloidov, tanínu , sterolov a acetogenínov. Vďaka najlepším vybraným surovinám a receptúre je bohatým zdrojom antioxidantov a výživných substancií, ktoré podporujú imunitný systém. Napomáha v odstraňovaní voľných radikálov a toxín z organizmu, očisťuje krv a privracia vitálne sily.

 • Povzbudzuje imunitný systém
 • Podporuje nervový systém
 • Redukuje množstvo voľných radikálov v krvi tým, že zvyšuje jej antioxidačné schopnosti
 • Vplýva na zachovanie mladého vzhľadu a spomalenie procesu starnutia, ktoré je viditeľné na koži
 • Viaže na seba toxíny a napomáha v udržaní zdravej pečene
 • Poskytuje energiu na každý deň

ProSelect obsahuje:

 • Extrakt z vilcacory - mačacieho pazúra výrazne podporuje imunitný systém organizmu a privracia vitálne sily. Okrem toho reguluje metabolizmus a dodáva každodennú dávku energie.
 • Extrakt z plodov gravioly zlepšuje pôsobenie imunitného systému a dodáva energiu prekaždodennú činnosť organizmu. Pozitívne vplýva na imunitný systém tým, že zlepšuje náš stav a dodáva energiu.
 • Extrakt lesklokôrovky obyčajnej – reishi pomáha v stave fyzickej i psychickej únavy, má pozitívny vplyv na celkový stav organizmu a zmierňuje dôsledky stresu. Extrakt z reishi podporuje imunitný systém a napomáha v udržaní hormonálnej rovnováhy organizmu.
 • Extrakt z húževnatca jedlého – schitake výrazne stimuluje imunitný systém a omladzuje organizmus, poskytuje možnosť udržať si na dlhšie obdobie mladý vzhľad a organizmus v dobrom stave. Je to výnimočne účinný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a spomaľuje proces starnutia pokožky.
 • Extrakt z jadierok marhule so štandardizovaným obsahom vitamínu B17, teda amygdalínu, výrazne podporuje imunitný systém a pomáha vo vytváraní prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

 

Odborné stanovisko o DuoLife ProSelect® „Patentovaná receptúra ProSelect®, ktorá obsahuje dôkladne vyberané suroviny, zaisťuje výnimočnú účinnosť. Bohaté biologické spektrum aktívnych a v plnej miere adaptogénnych látok, ktoré sa nachádzajú v ProSelect®, výrazne stimuluje imunitný systém a spúšťa regeneračné mechanizmy organizmu na úrovni buniek, a zároveň vytvára antimutagénnu bariéru."

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife "Aktuálne je čoraz viac osôb ohrozených onkologickými chorobami. Z údajov WHO vyplýva, že v priebehu najbližších rokov sa bude tento problém ešte viac prehlbovať. Riešenie nám poskytuje príroda. Múdrosť prírody bola využitá vo výživovom doplnku ProSelect®, ktorý odporúčam svojim pacientom." prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Zloženie: inulín z koreňa čakanky obyčajnej (FOS), extrakt z byliny mačací pazúr (Uncaria tomentosa) 10:1, extrakt z plodov gravioly (Annona muricata) 10:1, vyhradená formula ProSelect® antioxidantov získaných zo zmesi suchých extraktov plodov zeleniny a bylín v rôznych pomeroch (z kôstok a šupiek z plodov hrozna (Vitis vinifera), z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus), z kvetov brokolíc (Brassica oleracea var. cymosa), z listov kapusty obyčajnej (Brassica oleracea var. viridis), z listov čínskeho čaju (Camellia sinensis), z listov cesnaku cibuľového (Alium cepa), zo stonky cesnaku kuchynského (Alium sativum), z plodov grapefruitu (Citrus paradisi), zo stonky špargle lekárskej (Asparagus officinalis), z plodov sladkého pomaranča (Citrus sinensis), z plodov ananásu pestovaného (Ananas comosus), z plodov čerešni vtáčej (Prunus avium), z plodov marhule obyčajnej (Prunus armeniaca), z plodov jablone domácej (Malus domestica), z plodov papáje – papája melónová (Carica papaya), z plodov jahody (Fragaria ananassa), z plodov čiernych ríbezlí (Ribes nigrum), z koreňa mrkve obyčajnej (Daucus carota), z plodov uhorky siatej (Cucumis sativus), z plodov olivy európskej (Olea europaea), z plodov rajčiaka jedlého (Solanum lycopersicum)), extrakt z húb reishi (Ganoderma lucidum) 10:1, extrakt z húb shiitake (Lentinula edodes) 10:1, extrakt z kôstok marhule (Prunus armeniaca) štandardizovaný do hodnoty 1% amygdalínu. Zloženie obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudková látka: oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tobolky denne

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 60 kapsúl

Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie