ProSelect 60 kapsúl

Kód: 2041
Značka: DuoLife
28,80 € / ks
Na objednávku

ProSelect 60 kapsúl

 • Povzbudzuje imunitný systém
 • Podporuje nervový systém
 • Redukuje množstvo voľných radikálov v krvi tým, že zvyšuje jej antioxidačné schopnosti
 • Vplýva na zachovanie mladého vzhľadu a spomalenie procesu starnutia, ktoré je viditeľné na koži
 • Viaže na seba toxíny a napomáha v udržaní zdravej pečene
 • Poskytuje energiu na každý deň

Detailné informácie

Podrobný popis

ProSelect 60 kapsúl 

ProSelect® je patentovaná receptúra antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia a zeleniny v rozličných proporciách.

Výživový doplnok DuoLife ProSelect® je charakteristický tým, že obsahuje veľké množstvo polyfenolov, oxindole alkaloidov, tanínu , sterolov a acetogenínov. Vďaka najlepším vybraným surovinám a receptúre je bohatým zdrojom antioxidantov a výživných substancií, ktoré podporujú imunitný systém. Napomáha v odstraňovaní voľných radikálov a toxín z organizmu, očisťuje krv a privracia vitálne sily.

 • Povzbudzuje imunitný systém
 • Podporuje nervový systém
 • Redukuje množstvo voľných radikálov v krvi tým, že zvyšuje jej antioxidačné schopnosti
 • Vplýva na zachovanie mladého vzhľadu a spomalenie procesu starnutia, ktoré je viditeľné na koži
 • Viaže na seba toxíny a napomáha v udržaní zdravej pečene
 • Poskytuje energiu na každý deň

ProSelect obsahuje:

 • Extrakt z vilcacory - mačacieho pazúra výrazne podporuje imunitný systém organizmu a privracia vitálne sily. Okrem toho reguluje metabolizmus a dodáva každodennú dávku energie.
 • Extrakt z plodov gravioly zlepšuje pôsobenie imunitného systému a dodáva energiu prekaždodennú činnosť organizmu. Pozitívne vplýva na imunitný systém tým, že zlepšuje náš stav a dodáva energiu.
 • Extrakt lesklokôrovky obyčajnej – reishi pomáha v stave fyzickej i psychickej únavy, má pozitívny vplyv na celkový stav organizmu a zmierňuje dôsledky stresu. Extrakt z reishi podporuje imunitný systém a napomáha v udržaní hormonálnej rovnováhy organizmu.
 • Extrakt z húževnatca jedlého – schitake výrazne stimuluje imunitný systém a omladzuje organizmus, poskytuje možnosť udržať si na dlhšie obdobie mladý vzhľad a organizmus v dobrom stave. Je to výnimočne účinný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a spomaľuje proces starnutia pokožky.
 • Extrakt z jadierok marhule so štandardizovaným obsahom vitamínu B17, teda amygdalínu, výrazne podporuje imunitný systém a pomáha vo vytváraní prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

 

Odborné stanovisko o DuoLife ProSelect® „Patentovaná receptúra ProSelect®, ktorá obsahuje dôkladne vyberané suroviny, zaisťuje výnimočnú účinnosť. Bohaté biologické spektrum aktívnych a v plnej miere adaptogénnych látok, ktoré sa nachádzajú v ProSelect®, výrazne stimuluje imunitný systém a spúšťa regeneračné mechanizmy organizmu na úrovni buniek, a zároveň vytvára antimutagénnu bariéru."

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife "Aktuálne je čoraz viac osôb ohrozených onkologickými chorobami. Z údajov WHO vyplýva, že v priebehu najbližších rokov sa bude tento problém ešte viac prehlbovať. Riešenie nám poskytuje príroda. Múdrosť prírody bola využitá vo výživovom doplnku ProSelect®, ktorý odporúčam svojim pacientom." prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Zloženie: inulín z koreňa čakanky obyčajnej (FOS), extrakt z byliny mačací pazúr (Uncaria tomentosa) 10:1, extrakt z plodov gravioly (Annona muricata) 10:1, vyhradená formula ProSelect® antioxidantov získaných zo zmesi suchých extraktov plodov zeleniny a bylín v rôznych pomeroch (z kôstok a šupiek z plodov hrozna (Vitis vinifera), z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus), z kvetov brokolíc (Brassica oleracea var. cymosa), z listov kapusty obyčajnej (Brassica oleracea var. viridis), z listov čínskeho čaju (Camellia sinensis), z listov cesnaku cibuľového (Alium cepa), zo stonky cesnaku kuchynského (Alium sativum), z plodov grapefruitu (Citrus paradisi), zo stonky špargle lekárskej (Asparagus officinalis), z plodov sladkého pomaranča (Citrus sinensis), z plodov ananásu pestovaného (Ananas comosus), z plodov čerešni vtáčej (Prunus avium), z plodov marhule obyčajnej (Prunus armeniaca), z plodov jablone domácej (Malus domestica), z plodov papáje – papája melónová (Carica papaya), z plodov jahody (Fragaria ananassa), z plodov čiernych ríbezlí (Ribes nigrum), z koreňa mrkve obyčajnej (Daucus carota), z plodov uhorky siatej (Cucumis sativus), z plodov olivy európskej (Olea europaea), z plodov rajčiaka jedlého (Solanum lycopersicum)), extrakt z húb reishi (Ganoderma lucidum) 10:1, extrakt z húb shiitake (Lentinula edodes) 10:1, extrakt z kôstok marhule (Prunus armeniaca) štandardizovaný do hodnoty 1% amygdalínu. Zloženie obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudková látka: oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tobolky denne

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 60 kapsúl

Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.