ProSlimer 60 kapsúl

Kód: 2056
Značka: DuoLife
28,80 € / ks
Na objednávku

ProSlimer 60 kapsúl 

 • Pomáha redukovať telesnú hmotnosť a tukové tkanivo
 • Podporuje podanie optimálneho výkonu pri telesnej aktivite
 • Pomáha obmedzovať množstvo prijatých kategórií
 • Pričiňuje sa k obmedzeniu chuti na sladké
 • Poporuje tráviaci proces
 • Pomáha udržiavať stabilnú koncentráciu cholesterolu v organizme
 • Pomáha regulovať vodu v organizme

Detailné informácie

Podrobný popis

ProSlimer 60 kapsúl  

DuoLife BioSlimer®  je patentovaná receptúra zmesi získanej z citrusového ovocia a z guarany. Doplňuje do organizmu výživné látky, ktoré pomáhajú udržiavať telesnú hmotnosť. Je tiež pre telo kvalitným zdrojom mnohých vitamínov, minerálov a živín, o ktoré zväčša prichádzame počas chudnutia.

Tento výživový doplnok sa odporúča osobám, ktoré majú nadváhu a celulitídu. 

 

ProSlimer obsahuje:

 • Extrakt z plodov palmy acai a plody acai - vďaka vysokému obsahu vlákniny zrýchľujú metabolizmus a tráviaci proces, regulujú hladinu cholesterolu v krvi. Vyvolávajú dlhodobý pocit nasýtenia, pomáhajú kontrolovať a postupne obmedzovať množstvo prijímaných kalórií. Bohaté spektrum vitamínov a minerálov, ktoré plody acai obsahujú, chráni organizmus pred deficitom nutrične potrebných látok počas diéty a znižuje chuť na sladkosti.
 • Goji extrakt z plodov kustovnice čínskej - pomáha udržať vhodnú hladinu cukru v krvi a podporuje metabolické procesy v tele. Má vysoký obsah vlákniny, ktorá ovplyvňuje tráviaci systém a zlepšuje jeho činnosť. Obsahuje ß-sitosterol, ktorý zabraňuje absorpcii cholesterolu v organizme. Nenasýtené mastné kyseliny vrátane kyseliny linolovej, ktoré sú v týchto plodoch, prospievajú zdraviu a súčasne sú podporné pri chudnutí.
 • Extrakt z mladého jačmeňa - obsahuje veľmi potrebné živé tráviace enzýmy, ktoré aktivujú činnosť tráviaceho traktu a metabolické procesy v tele. Extrakt je tiež bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, antioxidantov a ďalších pre zdravé fungovanie organizmu potrebných látok. Pôsobí na organizmus ako šetrný detoxikant .
 • Extrakt zo zelenej kávy - pomáha získať optimálnu telesnú hmotnosť. Je účinný pri chudnutí, zmenšuje pocit hladu. Je podporný pre funkcie obličiek. Zelená káva vplýva na udržanie zdravej koncentrácie cukru v krvi.
 • Kyselina chlorogénová - zlúčenina zo skupiny polyfenolov, ktorá spomaľuje vylučovanie glukózy do krvného obehu. Pomáha udržať vhodnú telesnú hmotnosť a podporuje metabolizmus tukov. Tiež pomáha udržiavať vhodnú hladinu glukózy v krvi a optimálny metabolizmus makroelementov.
 • Extrakt z pupočníka ázijského (Centella asiatica) - podporuje zníženie telesnej hmotnosti a pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje metabolické procesy v tele, zmierňuje pocit únavy a vyčerpania.

 

Zloženie: výťažok z ovocia garcínie kambodžskej 5:1, výťažok z ovocia palmy acai (Euterpe oleracea) 5:1, výťažok z kustovnici cudzej (Lycium barbarum) 5:1, výťažok z trávy mladého jačmeňa obyčajného (Hordeum vulgare) 4:1, výťažok z zelenej kávy štandardizovaný pre obsah 50% kyseliny chlorogénnej (vrátane 2,87% kofeínu), patentovaný vzorec BioSlimer® získaný z citrusových plodov a guarany (Paullinia cupana), bylinný výťažok z pupočníka ázijského (Centella asiatica) 10:1, inulín z koreňa čakanky (FOS). Zložky povlaku: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, komplexy medi s chlorofylmi a chlorofylínmi (farbivo). Protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tobolky denne

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 60 kapsúl

Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.