Odstraňovač vodného kameňa 1l Sonett

Kód: 1469
5,40 € / ks
Skladom

Odstraňovač vodného kameňa na ľahké odstraňovanie vápenatých usadenín z vodovodných batérií, kachličiek, sprchovacích kabín, práčok, umývačiek riadu, rýchlovarných kanvíc, kávovarov a pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač vodného kameňa 1l Sonett

Spoľahlivo odstraňuje vodný kameň z kúpeľní, práčok, umývačiek, kávovarov, rýchlovarných kanvíc a pod. Vhodný na všetky druhy hladkých povrchov odolných kyselinám.

Dávkovanie:

  • Kúpeľne: naneste na čistenú plochu. Po 5 - 10 minútach pôsobenia dôkladne opláchnite vodou.
  • Varné kanvice, riad: 100 ml prostriedku na  0,5 l vody. Zmes ohrejte na cca 60 ° C a nechajte pôsobiť cca 20 - 30min. Potom dôkladne opláchnite.
  • Kávovar: 200 ml prostriedku + 800 ml vody nalejte do príslušného zásobníka. Riaďte sa pokynmi výrobcu vášho kávovaru.
  • Práčky a umývačky riadu: nalejte 1l prípravku do príslušného zásobníka. Nechajte naprázdno prebehnúť prací / umývací program na 60 ° C (práčka) / 55 ° C (umývačka). Vyčistite filter.

Zvláštnosti produktu: Použitá kyselina citrónová je v potravinárskej kvalite a má výnimočnú biodegrabilitu. Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek. Kyselina citrónová sa získava z druhotných produktov cukrového priemyslu, napríklad melasy.

Biologické odbúravanie: Kyselina citrónová je súčasťou rastlinného, ​​živočíšneho i ľudského metabolizmu a preto je pre mikroorganizmy ľahké ju rýchlo a kompletne rozložiť na oxid uhličitý a vodu.

Celý obal je recyklovateľný.

Zásady ekologickej drogérie SONETT:

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu niekoľkých hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energetický silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov.

Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Krajina pôvodu: Nemecko