Sonett eko aviváž 1 l

Kód: 1472
3,80 € / ks
Skladom

Pre extra starostlivosť o všetky druhy tkanín - vhodná na farebnú bielizeň, vlnu aj hodváb. Pomáha z bielizne vypláchať zvyšky pracieho prostriedku. Oživuje farby, uhladzuje vlákna a celkovo zjemňuje látku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sonett eko aviváž 1 l

  • zjemňuje a zmäkčuje bielizeň
  • zjasňuje farby - pomáha z bielizne vypláchnuť zvyšky pracieho prostriedku
  • po vyprázdnení možnosť doplnenia z väčšieho balenia

Zvláštnosti produktu: Použitá kyselina citrónová je v potravinárskej kvalite a má výnimočnú biodegrabilitu. Pracie prostriedky sú z drvivej väčšiny alkalické, použitím kyslej aviváže sa pranie neutralizuje, čo je obzvlášť vhodné pre alergikov.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek: Kyselina citrónová sa získava z druhotných produktov cukrového priemyslu, napríklad melasy. Špecifické schopnosti kyseliny citrónovej zmäkčovať vodu pri nízkych teplotách, vyhladzovať vlákna a oživovať jasnosť farieb z nej robí mimoriadne vhodnú zložku pre plákanie vlnených, hodvábnych aj iných druhov tkanín. Alkohol sa získava skvasením rastlinných škrobov.

Biologické odbúravanie: Kyselina citrónová je súčasťou rastlinného, ​​živočíšneho i ľudského metabolizmu a preto je pre mikroorganizmy ľahké ju rýchlo a kompletne rozložiť na oxid uhličitý a vodu.

Celý obal je recyklovateľný.

- zjemňuje a zmäkčuje bielizeň
- zjasňuje farby - pomáha z bielizne vypláchnuť zvyšky pracieho prostriedku
- po vyprázdnení možnosť doplnenia z väčšieho balenia

Dávkovanie: pre 4,5kg práčku - pridať 40ml do priehradky na aviváž

Zloženie: kyselina citrónová (15-30%), rastlinný alkohol (etanol) (5-15%), vírená voda (do 100%)

Zásady ekologickej drogérie SONETT: Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu niekoľkých  hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu.Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energetický silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov.

Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí! Chráňte oči.

Krajina pôvodu: Nemecko