WC čistič céder a citronela Sonett 750 ml

Kód: 2619
4,98 € / ks
Skladom

WC čistič céder a citronela Sonett 750 ml

Obsahuje éterické oleje cédru a citronely, účinne rozpúšťa močové a vápenaté usadeniny a odstraňuje organické nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

WC čistič céder a citronela Sonett 750 ml 

WC čistič  obsahuje éterické oleje cédru a citronely, vďaka čomu má sviežu vôňu. Používa sa na rozpúšťanie vápenatých usadenín. Rastlinné zahusťovadlo pomáha k tomu, aby čistič dobre priľnul na povrchu WC misy a mohol pôsobiť na usadeniny.

Deriváty kokosového oleja a cukrové zmáčadlá, získavané z kokosového tuku, škrobu a cukru, sa pridávajú v nepatrnom množstve, aby uľahčili uvoľňovanie mastných nečistôt.

Etanol slúži ako pomocný prostriedok na zaistenie správnej konzistencie zahusťovadla. Kyselina citrónová je súčasťou rastlinného, ​​živočíšneho i ľudského organizmu, a preto sa mikroorganizmy vyskytujúce sa v prírode rýchlo a úplne rozkladajú na oxid uhličitý a vodu. Pri procese výroby cukrového zmáčadla a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy ľahké tieto zmáčadlá veľmi rýchlo a úplne odbúrať.

Použitie: Naneste pod okraj toaletnej misy a vyčistite. Pri silnom znečistení nechajte pôsobiť cez noc.

Upozornenie: Obsiahnutá kyselina citrónová rozpúšťa vápenec. Zamedzte kontaktu s materiálmi obsahujúcimi vápenec - mramor, alabaster, betón, umelý kameň a pod.

Krajina pôvodu: Nemecko

Obsah balenia: 750ml

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie