WC čistič céder a citronela Sonett 750 ml

Kód: 2619
5,10 € / ks
Skladom

WC čistič céder a citronela Sonett 750 ml

Obsahuje éterické oleje cédru a citronely, účinne rozpúšťa močové a vápenaté usadeniny a odstraňuje organické nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

WC čistič céder a citronela Sonett 750 ml 

WC čistič  obsahuje éterické oleje cédru a citronely, vďaka čomu má sviežu vôňu. Používa sa na rozpúšťanie vápenatých usadenín. Rastlinné zahusťovadlo pomáha k tomu, aby čistič dobre priľnul na povrchu WC misy a mohol pôsobiť na usadeniny.

Deriváty kokosového oleja a cukrové zmáčadlá, získavané z kokosového tuku, škrobu a cukru, sa pridávajú v nepatrnom množstve, aby uľahčili uvoľňovanie mastných nečistôt.

Etanol slúži ako pomocný prostriedok na zaistenie správnej konzistencie zahusťovadla. Kyselina citrónová je súčasťou rastlinného, ​​živočíšneho i ľudského organizmu, a preto sa mikroorganizmy vyskytujúce sa v prírode rýchlo a úplne rozkladajú na oxid uhličitý a vodu. Pri procese výroby cukrového zmáčadla a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy ľahké tieto zmáčadlá veľmi rýchlo a úplne odbúrať.

Použitie: Naneste pod okraj toaletnej misy a vyčistite. Pri silnom znečistení nechajte pôsobiť cez noc.

Upozornenie: Obsiahnutá kyselina citrónová rozpúšťa vápenec. Zamedzte kontaktu s materiálmi obsahujúcimi vápenec - mramor, alabaster, betón, umelý kameň a pod.

Krajina pôvodu: Nemecko

Obsah balenia: 750ml