1+1 Aktívne minerály extra 300 ml + Koloid striebro 300 ml 20ppmm

Kód: 2679
Značka: TRIX
12 € / ks
Skladom

Balíček na starostlivosť o zdravie rôznych funkcií v organizme a na starostlivosť o pokožku. Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu.
Zloženie minerálov v tomto výživovom doplnku prispieva k udržaniu zdravých nechtov, vlasov, stavu pokožky, normálnej funkcii imunitného systému a nervovej sústavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

1+1 Aktívne minerály extra 300 ml + Koloid striebro 300 ml 20ppmm

Balíček za skvelú cenu!

Obsahuje:

  • Aktívne minerály extra 300 ml
  • Ag100 Koloidné striebro 300 ml 20 pp

Aktívne minerály extra 300 ml

Zloženie aktívnych minerálov má vplyv na:

- zdravé nechty (zinok, selén)
- krásne vlasy (zinok, meď, selén),
- normálu funkciu imunitného systému (zinok, železo, meď, selén)
- stav pokožky (zinok, jód)
- činnosť nervovej sústavy (meď, jód)
- ochranu buniek pred oxidačným stresom (zinok, meď, selén)

Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až dvadsaťkrát vo väčších dávkach než minerály v tuhom stave.

Dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí! Po otvorením skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

Zloženie: (v prepočte na dennú dávku - 15 ml)

Aktívne zložky: Zinok 4,5 mg (45%*), železo 4,25 mg (30,32%*), meď 0,45 mg (45%*), jód 78 μg (50%*), Selén 22,20 μg (40,36%*), Molybdén 19,50 μg (39%*), Ostatné zložky: vody, CO2

* DDD - denna doporučená dávka

Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 5 ml 3x denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 2 dl vody.

 

Koloidné striebro Ag100 300 ml 20 ppm 


Kozmetický prípravok na čistenie a regeneráciu pokožky

 Aplikácia:
Aplikuje sa tak, že ho nanesiete na kozmetický tampón, alebo obrúsok a jemne ním potriete čistú, odlíčenú a umytú pokožku, najlepšie ráno aj večer. Pri použití sprejovej formy sa koloidné striebro aplikuje nastriekaním priamo na postihnuté miesto.

Upozornenie:
Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Neodporúča sa pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie:
Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.

V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže používať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie.