Koloidné striebro 50 ppm 500 ml

Kód: 1314
10,80 € / ks
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Koloidné striebro 50 ppm 500 ml

Koloidné striebro je stopový prvok, ktorý je potrebný pre správne fungovanie tela. Jedná sa o  mikroskopické častice, ióny striebra suspendované v deionizovanej vode. Biologická dostupnosť tohto prvku je asi 90 - 100% v dôsledku veľmi podobnej štruktúry ako telesné tekutiny.

Koloidné striebro je známe svojimi baktericídnymi, fungicídnymi a virucidnými vlastnosťami. V čase, keď ešte neboli antibiotiká dostatočne známe a dostupné, ich nahradzoval tento produkt.

Argentum 200 je tonikum s vysokým obsahom koloidného striebra (50 ppm), vyrobené na báze čistej demineralizovanej vody, určené pre všetky typy pleti. Pravidelne sa používa, pomáha bojovať s kožnými problémami. Produkt je bezpečný pre citlivú pokožku.

Naneste malé množstvo produktu na gázu alebo vatový tampón. Jemne utrite pokožku okolo tváre a očí. Pre najlepší účinok aplikujte dvakrát denne, ráno a večer. Súčasťou balenia je odmerka.

Koloidné striebro by malo byť skladované na dobre uzatvorenom, chladnom mieste mimo dosahu detí a mimo magnetických polí.