Active collagen - morský kolagén 100% čistý 200 kapsúl

Kód: 1487
25,20 € / ks
Skladom

100% čistý bioaktívny hydrolyzovaný morský kolagén.

Výživa pre:

  • kosti
  • kĺby
  • svaly 
  • pokožku

Detailné informácie

Podrobný popis

Rybí kolagén Active collagen 200 kapsúl / 250 mg

Rybací kolagén sa vstrebáva až 1,5 krát lepšie ako kolagén z hovädzieho dobytka a ošípaných, a to kvôli jeho nízkej molekulovej hmotnosti. Rybí kolagén sa absorbuje cez črevnú bariéru do krvného obehu, a tak sa potom prenáša po celom tele. Čistý rybí kolagén prestúpi do krvného obehu oveľa rýchlejšie, než iné typy kolagénu, takže pre kosti, kĺby, svaly a pokožku je to ten najlepší zdroj kolagénu. 

Od 25. roku života ľudské telo postupne stráca schopnosť tvoriť kolagén a v pokožke sa jeho množstvo znižuje každoročne o 1,5%. Po 40. roku života si ho ľudské telo nevytvára takmer vôbec. Pre zachovanie zdravej a pružnej pokožky bez vrások, funkčných kosti, kĺbov a svalov je dôležité jeho pravidelné dopĺňanie. Nedostatkom kolagénu vznikajú vrásky, celulitída, pokožka je suchá, stráca sa lesk nechtov a vlasov a začína neodvratný proces starnutia. Kolagén je okrem pokožky dôležitou štrukturálnou látkou kostí, kĺbov, svalov, spojivového väziva a šliach.

Keďže sa kolagén vo veľkej miere nachádza v pokožke, jeho doplnenie formou výživových doplnkov má zásadný vplyv na vrásky; kolagén zjemňuje vrásky na čele, vrásky okolo úst i vrásky okolo očí. 

Certifikovaný rýchlo vstrebateľný morský kolagén v kapsulách ako výživa pre kosti, kĺby, svaly a pokožku.

Bez lepku, laktózy a cukru.

Dávkovanie: 8 kapsúl denne
Jedno balenie vydrží na 25 dní.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov! Uchovajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste!