Kremelína 250 g

Kód: 700
Značka: Wolfberry
6,96 € –9 %
Kremelína 250 g
6,96 € –9 % 6,30 € / ks
Skladom

Kremelína je bohatým zdrojom oxidu kremičitého veľmi užitočného pre náš organizmus, (SiO2), ktorý je najdôležitejšou zložkou našich buniek. Hoci sa môže zdať že je to mäkký prášok, v skutočnosti sú to veľmi tvrdé valčeky plné dierok. Je to veľmi dôležité lebo milióny kremelinových valčekov cestujúcich cez tráviaci systém prečistia steny čriev.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kremelína 250 g

Kremelína je hornina, ktorá je vytvorená zo schránok skamenených rozsievok (jednobunkové mikroskopické riasy s kremičitanovými schránkami). Ich odumieraním sa tvoria usadené horniny – diatomity. Z nich sa potom veľmi jemným rozdrvením pripraví práškový produkt – kremelína. Ak je čistá, má bielu až krémovú farbu.

Až 90% tvorí organický a anorganický kremík.

Kremelína je bohatým zdrojom oxidu kremičitého veľmi užitočného pre náš organizmus, (SiO2), ktorý je najdôležitejšou zložkou našich buniek. Hoci sa môže zdať že je to mäkký prášok, v skutočnosti sú to veľmi tvrdé valčeky plné dierok. Je to veľmi dôležité lebo milióny kremelínových valčekov cestujúcich cez tráviaci systém prečistia steny čriev.

Fyzicky a mechanicky čistí organizmus, nemá žiadnu chemickú toxickosť a obsahuje ešte 15 druhov minerálov ako napríklad horčík, vápnik, oxid kremičitý, sodík, železo a aj veľa stopových prvkov ako napríklad titán, bór, mangán, meď, zirkónium.

Konzumácia: rozmiešať vo vode, v ovocnej šťave, alebo inej potravine, nápoji, podľa možností konzumujte ráno nalačno, konkrétne jednu kopcovitú lyžicu 7g.

Nenahromadí sa v organizme, preto je dôležité aby sa konzumovalo priebežne, rovnomerne. Vedecké výskumy dokázali že neabsorbovaný oxid kremičitný nemá žiadne vedľajsie účinky. Nadbytočne skonzumované a nevyužité množstvo sa automaticky vylúči cez krv, obličky a črevá. FDA tiež vyhlásila, že kremelína nemá žiadne nebezpečné nežiaduce účinky.

Rastúce vlasy - vlasy sú skoro tak bohaté na oxid kremičitý ako sú zdravé kosti. V starostlivosti o vlasy je dôležité aby nebol vynechaný výživový doplnok s vysokým obsahom oxidu kremičitého, kvôli podpore regenerácie vlasov. Oxid kremičitý pomáha predísť vypadávaniu vlasov, podporuje zdravší rasť vlasov ich lesklosť a žiarivosť, a dokonca zabezpečuje vlasom extra veľkú silu.

Zuby a ďasná - oxid kremičitý ochraňuje zuby, posilňuje zubnú sklovinu, zabraňuje vzniku zubného kazu. Oxid kremičitý zabraňuje krvácaniu ďasien a paradentóze. Pri vzdialení ďasna od zubu , zub je vystavený hrozbe vzniku zubného kazu na väčšej ploche, čo v konečnom dôsledku môže spôsobiť aj stratu zubu. Oxid kremičitý efektívne bojuje proti zoslabeniu kostí a zubov, a znižuje riziko ich zapálenia.

Vylúči ťažké kovy z organizmu - vedci už dlho predpokladali že Alzheimerova choroba súvisí s nahromadením hliníka v mozgu. Kremelína znižuje nahromadenie hliníka v organizme, a vylúči ťažké kovy z organizmu. Keď vedci pridali oxid kremičitý do sieťovej pitnej vody ktorá obsahovala hliník, koncentrácia hliníka sa znížila v mozgu, pečeni, kostiach, v slezine a v obličkách. Oxid kremičitý je teda dôležitým podporovateľom neurologického zdravia.

Pri nedostatku oxidu kremičitého v organizme - vlasy pomalšie rastú, stratia z lesklosti, zvýši sa hladina cholesterolu v krvi, rany a zlomeniny sa pomalšie hoja, častejšie sa vyskytujú kožné ochorenia, bolesti chrbta, bzučanie v uchu, trávenie sa zhorší, zoslabne fyzický a psychický výkon.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie