Rybí kolagén lyofilizovaný 60 kapsúl

Kód: 1323
23,50 € / ks
Momentálne nedostupné

Lyofilizovaný kolagén v kapsulách je produkt získaný z kože kapra strieborného - sladkovodnej ryby, ktorá sa živí planktónom.Táto ryba sa loví v kontrolovaných vodách pod veterinárnou kontrolou. Neustále znečistenie vody ťažkými kovmi je tak minimalizované.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rybí kolagén lyofilizovaný 60 kapsúl

Lyofilizovaný kolagén je biologicky aktívny doplnok výživy so širokým uplatnením. Používa sa v prípade degeneratívnych ochorení kĺbov, v motorických orgánoch, ako sú šľachy. Ovplyvňuje regeneráciu chrupavky a pokožky, hojenie rán, popálenín a zlomenín.

V prírodnej medicíne sa kolagén považuje za užitočný pri erektilnej dysfunkcii u mužov a pri ťažkostiach v menopauze u žien.

Kolagén vďaka svojmu pôvodu môžu používať ľudia, ktorí sa v strave vyhýbajú mäsu.

Bolievajú vás kolená? Máte problémy s kĺbmi? Zle sa vám hoja zlomeniny? Trápia vás vrásky, celulitída, strie, nepekné pigmentové škvrny, krehké nechty či lámavé vlasy? Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, je veľmi pravdepodobné, že vám v tele chýba práve kolagén, najdôležitejšia stavebná bielkovina v našom tele.

Tvorí spojivové tkanivá pohybového aparátu. Predstavuje 30% všetkých bielkovín v tele, a dokonca až 70% sušiny kĺbových chrupaviek. Táto vláknitá, vo vode nerozpustná bielkovina tvorí nielen štruktúru kostí a kĺbov, ale aj väzov, šliach, chrupaviek a kože. Kým si ho naše telo v mladom veku dokáže v plnej miere vyprodukovať samé, vyživuje kĺby, zlepšuje pohyblivosť svalov a bráni starnutiu kĺbových štruktúr a tkaniva. Nie nadarmo sa nazýva aj bielkovinou mladosti! Ak máme kolagénu dostatok, udržuje nielen našu pleť, ale všetky tkanivá v tele pružné

Použitie: 2 - 4 kapsuly denne (ráno alebo večer) s veľkým množstvom vody. Odporúčaná doba užívania prípravku je 3 mesiace. Výrobok nemôžu používať ľudia, ktorí sú alergickí na ktorúkoľvek z jeho zložiek.

Zloženie: Lyofilizovaný rybí kolagén, želatína - kapsula, farbivo - oxid titaničitý.