CocoChef Extra panenský kokosový olej v spreji 200 ml

Kód: 2152
3,60 € / ks
Skladom

CocoChef Extra panenský kokosový olej v spreji 200 ml 

Stačí pár stlačení a môžete začať pripravovať svoje obľúbené jedlá bez toho aby ste sa báli že niečo zamastíte alebo že neodhadnete správne množstvo potrebného oleja. Týmto sprejom šetríte nielen vaše zdravie a peňaženku, ale aj svoj čas strávený dávkovaním oleja a náročným umývaním zamastených pomôcok.

Detailné informácie

Podrobný popis

CocoChef Extra panenský kokosový olej v spreji 200 ml 

Kokosový olej použitý v tomto produkte je lisovaný z dužiny plodu kokosovej palmy, preto má veľmi príjemnú, lahodne sladkastú kokosovú vôňu aj chuť. Je prémiovej kvality, nehydrogenizovaný, neobsahuje žiadne prídavné látky a nie je ani tepelne upravovaný.

Je výborný na grilovanie, na prípravu šalátov, na vymazávanie panvíc a foriem na pečenie, pri príprave zdravých jedál. Stačí pár stlačení a môžete začať pripravovať svoje obľúbené jedlá bez toho aby ste sa báli že niečo zamastíte alebo že neodhadnete správne množstvo potrebného oleja.

Tento sprej má využitie aj v kozmetike. Veľmi dobre pôsobí po nanášaní na kožu pri opaľovaní. Môžete ho natrieť po nasprejovaní na ruku aj na tvár či ostatné časti tela.

 

Návod na použitie:

  • Pred použitím dobre potraste
  • Pri aplikovaní výrobku držte vrch rozprašovača približne 20-22 cm od nerozohriatého povrchu na pečenie, grilovanie. (Nikdy nestriekajte na otvorený oheň ani priamo do pece rúry)
  • Ideálne je sprejovať panvicu alebo nádobu dovtedy kým sa na nich nevytvorí súvislá vrstva oleja.

 

Zloženie: kokosový olej za studena lisovaný, hnací plyn (propán-bután). Neobsahuje GMO zložky

Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku: Energetická hodnota: 3700kJ/884kcal, Tuky:99,8g -z toho nasýtené mastné kyseliny:85,7g, Sacharidy:0g - z toho cukor: 0g, Bielkoviny: 0g, Soľ: 0g

Balenie: 200 ml