Himalájska soľ ružová 700 g

Kód: 1877
Značka: Wolfberry
2,10 € / ks
Skladom

Nerafinovaná prírodná kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov. Bez umelých anorganických prísad, chemického fluóru a jódu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Himalájska soľ ružová 700 g

Himalájska ružová soľ sa ťaží v Pakistane. Táto soľ sa vyskytuje v červenkastej, prípadne ružovej farbe, ale takisto aj v bielej, respektíve priesvitnej forme. Ružová soľ je neuveriteľne čistá vďaka tomu, že je 250 miliónov rokov stará.

Pre konzumáciu je vyberaných len asi 10% najkvalitnejšej soli a tá je pravidelne kontrolovaná v nezávislých laboratóriách. Soľ obsahuje 88 prvkov, z toho 84 minerálov, ktoré sú v tak malých čiastkach, že sú ľahko vstrebateľné bunkami ľudského tela. Nájdeme v nej okrem iného horčík, draslík, vápnik, železo, zinok a jód.

V minulosti bola táto soľ v Európe nazývaná aj ako kráľovská soľ, pretože bola vyhradená iba pre členov kráľovskej rodiny.

Použitie: Soľ je sterilne balená, vhodná na okamžitú konzumáciu. Vďaka tomu, že neobsahuje žiadne umelé chemické zlúčeniny, výborne sa hodí aj do relaxačného kúpeľa. Organizmus si v takom kúpeli nie len krásne oddýchne, ale zároveň aj doplní potrebné látky.

Zloženie: Himalájska ružová soľ 100%

Nutričné hodnoty: Energia: 12 kJ/3 kcal; Tuky: <0.5g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; Sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g; Vláknina: < 0,5 g; Bielkoviny: 0.9 g; Soľ: 95 g. Bez prídavku protihrudkujúcej zmesi.

Krajina pôvodu: Pakistan

Obsah: 700 g