Kotvičník zemný - nálevové sáčky 20 x 2 g

Kód: 2709
5,10 € –17 %
8294af09d3cc5dff0571d794737c10a2.image.487x810
5,10 € –17 % 4,20 € / ks
Skladom

Výpredaj -  min. spotr.  29.9.2023 - 4,20€

Kotvičník zemný, nielen pre mužov, je vňať kotvičníka zemného porciovaná v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Vňať obsahuje aj semená, ktoré majú najvyšší obsah saponínov z celej rastliny. 

Odkiaľ vňať pochádza? 

Najkvalitnejšia vňať kotvičníka je pôvodom z Bulharska. Cena a kvalita tohto kotvičníka je výrazne lepšia oproti pestovateľom v našich podmienkach, kde vypestovať kotvičník je mnohonásobne náročnejšie. Bulharský kotvičník je synonymom pre kvalitu tejto rastliny a ide o najvyššiu svetovú akosť kotvičníka, akú je možné nakúpiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kotvičník zemný - nálevové sáčky 20 x 2 g

Použitie: Kotvičník je obľúbenou bylinou najmä mužov. Priaznivo pôsobí na funkcie reprodukčných a močových orgánov, pričom účinky pocítia najmä muži vo veku nad 40 rokov.

Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu - imunitný systém. Prispieva k udržaniu normálneho zdravia nervového, kardiovaskulárneho a dýchacieho systému.

Pôsobí na zrážanlivosť krvi a jej prečistenie. Uvoľňuje svalové napätie, má vplyv na hormonálnu aktivitu a energiu tela. Kotvičník zemný podporuje prirodzené zdravie pleti a ústnej dutiny – najmä ďasien

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) obsahuje zmes fytosterolov, ktoré sa považojú za najefektívnejšie zložky z rastlinnej ríše. Má široké spektrum pozitívnych účinkov, predovšetkým v oblasti športu a fyzickej aktivity. 

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jedno nálevové vrecko zalejte 250 ml práve vriacej vody a nechajte 15 min. vylúhovať pod pokrievkou. Užívame 1× denne.

Zloženie: 100% Tribulus terrestris

Krajina pôvodu: Bulharsko
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 °C.

Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)