Marseille mydlo levanduľové 300 g

Kód: 1448
Novinka
5,40 € / ks
Skladom

Mydlo Marseille - savon de Marseille, je známe už tisíc rokov. Vyrábajú sa na južnom pobreží Francúzska. Najväčšiu popularitu si získal za čias Ľudovíta XIV. Práve on nariadil pomenovať ich podľa názvu mesta, v ktorom sa vyrába.

Detailné informácie

Podrobný popis

Marseille mydlo levanduľové 300 g

Atelier La Chatelard vyrába mydlo viac ako 200 rokov. Mydlá Marseille sa vyrábajú remeselnou metódou. Štúdio sa nachádza v Provensalsku a vyrába prírodné mydlá najvyššej kvality. Mydlo Marseille obsahuje 72% rastlinných olejov a 99% prírodných. Mydlá sú 100% biologicky odbúrateľné a nie sú testované na zvieratách. Základom mydiel sú iba rastlinné oleje, ako napríklad: palmový olej, olivový olej, arganový olej, sladký mandľový olej. Niektoré z nich sú navyše posilnené šťavou z aloe, arganového oleja, bambuckého masla a kráľovskej želé.

Mydlá Marseille majú extrémne jemnú formuláciu a neutrálne pH pokožky. Vďaka tomu nevysušujú pokožku, ale hlboko ju vyživujú a nechávajú ju hydratovanú. Jedná sa o jemne vonné kocky, ktoré vytvárajú zamatovú a mäkkú penu, ktorá vás jemne obalí obľúbenou vôňou. Francúzi zrejme vďačia za svoju krásnu a hladkú pokožku.

Mydlá Marseille neobsahujú:

 • živočíšne tuky,
 • parabény,
 • antioxidanty
 • glykoly
 • PEG
 • ropné suroviny
 • sú zafarbené pigmentmi

   

  Aroma: kvetinová, levanduľa
  Hmotnosť: 300g
  Forma: kocka
  Dátum exspirácie: 12 mesiacov od dátumu otvorenia balenia

   

  Levanduľa známa predovšetkým aromaterapiou, kde sa upokojuje, upokojuje a uvoľňuje. Má antibakteriálne, protiplesňové a sedatívne účinky. Zdá sa, že použitie levandule v kúpeli výrazne znižuje úroveň hnevu a frustrácie. Levanduľa môže mať omladzujúce a vyhladzujúce vlastnosti