Chlorella japonská 120 kapslí

Kód: 2673
16,50 € / ks
Skladom

Chlorella spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny. hlorella je sladkovodná riasa rastúca v miernom pásme, v tých najčistejších minerálnych vodách. Teraz už je bežne pestovaná a vďaka svojim vlastnostiam známa po celom svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chlorella japonská 120 kapslí

Dokáže účinne detoxikovať organizmus od toxických látok a voľných radikálov.

Tradičné je užívanie chlorelly v Japonsku, kde bola pre svoje čistiace schopnosti podávaná obyvateľstvu po útokoch jadrovými bombami na konci druhej svetovej vojny. Je známa vysokým obsahom chlorofylu, ktorého má najviac zo všetkých známych rastlín (v 100 g prášku je obsiahnuté 2,25 g).

Jedinečnosť chlorelly spočíva v obsahu rastového faktora CGF (Chlorella Growth Factor), ktorý bol izolovaný Dr. Fujimakim z Japonska.

Tieto vlastnosti predurčujú chlorellu na udržanie vitality a energie. Nové štúdie ukazujú, že moderný človek sa v priebehu niekoľkých rokov bez GREEN FOOD pravdepodobne nezaobíde. Civilizačné vplyvy a okolie plné toxických látok ovplyvňuje naše telá, a ako sa zdá, momentálne najúčinnejšou obranou sú ZELENÉ POTRAVINY na čele s chlorellou a spirulinou. Tieto umožňujú efektívne toxické látky a voľné radikály z tela odbúravať a zároveň dodávajú látky potrebné, ktoré sa v našej strave vyskytujú minimálne.

Pozor, pro dobré vstřebání chlorelly je nutné rozrušení buněčné stěny (dezintegrace). Salvia Paradise® ve svém produktu toto zaručuje. Dezintegrováno =  (rozrušena buněčná stěna) – využitelnost 83 %

Chlorellu užíváme všude tam, kde potřebujeme:

 • čistit organismus,
 • podpořit přirozenou obranyschopnost organismu –imunitní zdraví,
 • udržet vitalitu a energii,
 • podpořit správné trávení,
 • normální fungování jater,
 • mikrobiální rovnováhu,
 • normální zdravou činnost srdce a cév.
 • Složení: 100% Chlorella vulgaris dezintegrovaná, 360 mg/tobolka, obal tobolky – HPMC (hypromelosa). Tobolky jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.
  Doporučené dávkování: Užíváme 4 tobolky 3× denně, 20 min. před jídlem.

  Balení: 120 tobolek
  Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

  Původ obsahu: Japonsko