Konopný proteín bio 500 g

Kód: 696
12,60 € –21 %
Konopný proteín bio 500 g
12,60 € –21 % 9,90 € / ks
Skladom

Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja.
Neobsahuje žiadne známe alergény.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konopný proteín bio 500 g

Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja. Neobsahuje žiadne známe alergény.

Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík.

Konopný proteín si môžete pridávať do koktailov, zamiešať s džúsom, mliekom alebo vodou. Výborne sa hodí na prípravu raňajok, napríklad do kaší, jogurtov, alebo ho môžete zamiešať do bežných jedál (napríklad nátierky), podľa Vašej chuti.

Konopný proteín je vhodný pre tých, ktorí chcú kvalitnú výživu pre tvorbu a regeneráciu svalovej hmoty a posilnenie celého organizmu. Športovci ocenia jeho schopnosť odbúravať metabolity kyseliny mliečnej zodpovedné za bolesti svalov po záťaži a doplniť potrebnú energiu a výživu späť do unavených svalov. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný v období vysokej záťaže nielen pre športovcov, ale aj ľudí, ktorí majú náročnú fyzickú alebo psychickú prácu.

Konopný proteín je vhodným priateľom tela pri rekonvalescencii, po úrazoch, operáciách či iných fyzických alebo psychických zmenách v tele. Pomáha uvádzať telo späť do kondície a rovnováhy.

Konopný proteín je vhodný pre vegánov a vegetariánov, kedy dodáva potrebné bielkoviny a vitamíny skupiny B.

Konopný proteín je vhodný aj pre deti. Napríklad do kaší, džúsov, koláčov ... 

Konopný proteín je tiež skvelý spoločník na ceste tehotenstvom pre tehotné ženy, kedy dodáva do tela potrebné bielkoviny, vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny. Dodáva energiu pri únave a napomáha chrániť a posilňovať šľachy a väzy.