Adelle Davis - Balíček ReHYDRO + fľaša RED

Kód: 2404
Výpredaj
Značka: Adelle Davis
16,50 € –24 %
Adelle davis rehydro flasa red
16,50 € –24 % 12,50 € / ks
Skladom

Výpredaj - min.spotr. 06/2023!

Adelle Davis - Balíček ReHYDRO + fľaša RED

ReHYDRO Ideálny pitný režim s ríbezľovou príchuťou dobre funguje aj pri dlhodobom pobyte na slnku, kde môžu nastať bolesti hlavy z poklesu minerálov a straty tekutín potením.

Je vhodný pre športovcov, keďže neobsahuje žiadne stimulanty len vitamíny, minerály a maltodextrin. Jeho kalorická hodnota je veľmi nízka.

V balení je červená nerezová fľaša s karabínou a objemom 500 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Adelle Davis - Balíček ReHYDRO + fľaša RED

ReHYDRO Ideálny pitný režim s ríbezľovou príchuťou dobre funguje aj pri dlhodobom pobyte na slnku, kde môžu nastať bolesti hlavy z poklseu minerálov a strata tekutín potením.

Je vhodný pre športovcov, keďže neobsahuje žiadne stimulanty len vitamíny, minerály a maltodextrín. Jeho kalorická hodnota je veľmi nízka.

Akáciová vláknina a kyselina jablčná podporujú trávenie a peristaltiku (pohyb) čriev.

 

Zloženie: maltodextrín, akáciová vláknina, vápnik (vápenatá soľ kyseliny citrónovej), horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), prírodná aróma (čierna ríbezľa), vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), sodík (chlorid sodný), draslík (chlorid draselný), betakarotén, glykozidy steviolu. Bez lepku, laktózy a geneticky upravených látok. Vhodné pre vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Do 500 ml studenej alebo vlažnej vody nasypte 1 priloženú odmerku nápoja ReHYDRO a dobre premiešajte.  Užívajte 0,5 l až 1 l nápoja počas dňa. V prípade zvýšenej fyzickej záťaže užívajte 1-2 l nápoja počas dňa. Maximálna denná dávka predstavuje 2 l nápoja.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte nádobu uzavretú.

Upozornenie: Nevhodné pre diabetikov. Nevhodné pre deti do 7 rokov, tehotné a dojčiace ženy.. Prípravok je určený na vnútroné použitie. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Balenie: 129g / 30 dávok + nerezová červená fľaša (500 ml)

Krajina pôvodu: Slovenská republika