DuoLife Aloe 750 ml

Kód: 1978
Novinka
Značka: DuoLife
29,10 € / ks
Na objednávku

DuoLife Aloes 750 ml - je prírodný výrobok, ktorý umožňuje prinavrátiť harmonickú rovnováhu organizmu a napomáha v jeho celkovej regenerácii.

  • Pomáha udržiavať mladý a žiarivý vzhľad
  • Uľahčuje trávenie
  • Podporuje očisťovanie organizmu od toxínov

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Aloe 750 ml 

DuoLife Aloes vďaka svojej výnimočnej forme obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré prirodzeným spôsobom napomáhajú očistiť organizmus z toxických látok. Vďaka bohatému obsahu antioxidantov nielenže posilňuje imunitný systém, ale pomáha v okysličení pokožky, vďaka čomu sa spomaľuje proces jej starnutia a zvyšuje sa jej pružnosť.

Zloženie:

  • Šťava z aloe je už tisíce rokov známa a používaná ako vynikajúci prostriedok na udržanie mladého a žiarivého vzhľadu. Je to vďaka tomu, že obsahu veľké množstvo antioxidantov a aminokyselín,
    ktoré sú jednou zo zložiek bielkovín. Okrem toho je známou adaptogénnou látkou, ktorá podporuje prirodzenú odolnosť organizmu.

 

  • Dreň z aloe dokonale čistí tráviaci trakt a uľahčuje trávenie, čím podporuje očisťovanie organizmu z toxín, ktoré sa v ňom nachádzajú. Okrem toho je výrobkom, ktorý alkalizuje organizmus a obnovuje rovnováhu pH.

 

  • Kvetový viacdruhový med je bohatým zdrojom v prírode sa nachádzajúcich vitamínov a minerálov, s vynikajúcou schopnosťou vstrebávania. Charakterizuje sa vysokým obsahom kremika - látky, ktorá je potrebná v procese obnovy pokožky i vlasov, okrem toho je už celé stáročia uznávaný za cenný výživový produkt v prípade fyzického i psychického vyčerpania organizmu.

 

  • Oregano je rozsiahlo využívané v liečbe i kozmetike. Extrakt z oregana zlepšuje tráviaci proces a prijímanie vitamínov i minerálnych látok, a vďaka vysokému obsahu antioxidantov úspešne bojuje proti voľným radikálom 4-6.

 

Odporúčané dávkovanie: 25 až 50 ml 1x denne

Objem: 750 ml

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať.