DuoLife RegenOil Liquid Gold 250 ml

Kód: 1990
Značka: DuoLife
36 € / ks
Na objednávku

DuoLife RegenOil Liquid Gold 250 ml je nazývaný aj ako "tekuté zlato". Je vyrábaný z 13 najkvalitnejších olejov lisovaných za studena a obohatených prírodným vitamínom K2, MK7 a prírodným vitamínom D3.

  • Pozitívne vplýva na srdcovo - cievny systém
  • Pomáha udržiavať zdravé kosti
  • Podporuje imunitný systém a celkovo dobrý zdravotný stav
  • Pozitívne vplýva na činnosť mozgu
  • Má veľmi pestré zastúpenie antioxidantov

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife RegenOil Liquid Gold 250 ml 

Vyznačuje sa účinkom zmesi trinástich rastlinných olejov s antioxidačnými účinkami, podporujúcich stálosť Omega kyselín obsiahnutých v tomto výrobku. Pomer kyselín Omega-3 k Omega-6 sa pohybuje v rozmedzí od 1:1 do 1:5, ktorý umožňuje zachovať tzv. správny pomer. DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je cenný zdroj nevyhnutných mastných kyselín, inak nazývaných tiež vitamín F, ktorý znižuje problémy pri závislosti na diéte.

Vďaka svojmu prevratnému zloženiu DuoLife RegenOil Liquid Gold  250 ml nie len dodáva ľudskému telu nevyhnutné zložky, ale aj priaznivo ovplyvnňuje fyzilogické procesy v organizme. Takisto zaisťuje jeho maximálnu vstrebateľnosť.

 

  • Vitamín K2 MK7, ktorý obsahuje výrobok DuoLife, je pôvodom výťažok z nattó. Výťažok z nattó je pôvodom z Japonska, kde bol využívaný pre svoje neobyčajné výživové hodnoty, hlavne pre vysokú koncentráciu vitamínu K2 v jej vzácnej forme MK7, ale aj enzýmu nattokináza, ktorému Japonci pripisujú zvláštny význam. Tento výživový potenciál vznikol kvasením sójových bôbov s využitím baktérii Bacillus subtilis. Aktívna štruktúra sóje sa mení na formu s vysokou bio dostupnosťou výživových zložiek. Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a napomáha k udržaniu zdravých kostí.

 

  • Vitamín D3, ktorý je vo výrobku prítomný, pochádza z lišajníkov, a preto je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Najdostupnejší vitamín D rastlinného pôvodu je vitamín D2, v neveľkom množstve prisvojovaný ľudským organizmom; vitamín D3 je spravidla živočíšneho pôvodu, ktorý sa získava obvykle z lanolínu - žltej mazľavej látky behom čistenia ovčej vlny. Hlavná biologická funkcia vitamínu D spočíva v udržaní príslušnej hladiny vápnika a fosforu v krvi. Vitamín D pomáha pri prisvojovaní vápnika, ktorý je nevyhnutný pre zachovanie silných, zdravých kostí. Tento prehliadaný vitamín hrá zásadnú úloh pri podpore imunologického systému.

 

Zloženie: slnečnicový olej, ľanový olej, kukuričný olej, slnečnicový olej s extraktom rakytnika, hemp olej, slnečnicový olej s extraktom ruže šípky, olej z výhonkov pšenice, olej z hroznových jadierok, sezamový olej, olej zo semiačok bodliaka mliečneho, olej z pekanového orecha, olej z cedrových(piniových) orieškov, prírodný vitamín K2, MK7 - výťažok z extraktu natto, prírodný vitamín D - výťažok z lišajníka

Odporúčané dávkovanie: 1x denne 5 ml s jedlom

Balenie: 250 ml / 50 dávok