DuoLife Vita C 750 ml

Kód: 2005
Značka: DuoLife
29 € / ks
Skladom

DuoLife Vita C 750 ml je 100% prírodný, kompletný vitamín C

  • Vďaka svojej výnimočnej forme zaručuje 100 % dennú dávku tohto vitamínu
  • Výrazne posilňuje imunitný systém
  • Vitamín C je zdrojom zdravia, energie a dobrého stavu
  • Dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov v organizme

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Vita C 750 ml

Odborné stanovisko o DuoLife Vita C: „Vďaka výnimočne vysokému obsahu vitamínu C, výživový doplnok DuoLife Vita C je výrobkom, ktorý zaručuje zaistenie potrieb organizmu v plnej miere. Úplne nová tekutá forma prírodného, kompletného vitamínu C umožňuje jeho lepšie vstrebávanie. DuoLife Vita C je nezastupiteľný v prípade všetkých, ktorí chcú zlepšiť vitalitu svojho organizmu, náležite stimulovať imunitný systém a zabezpečiť si každodennú dávku energie".

  • Aké sú príznaky nedostatku vitamínu C? - Slabosť, rýchla únava, strata chuti do jedla, starnutie, sklon ku tvoreniu podliatín, krvácanie z ďasien, problémy s imunitou, zlé hojenie rán, bolesti svalov a kĺbov, anémia.

 

DuoLife VitaC je produkt, vďaka ktorému môžete doplniť nedostatok vitamínov, ktoré vyplývajú zo zníženej imunity, chorôb, zvýšenej fyzickej a psychickej námahy alebo zo stravovania, ktoré nie je bohaté na jednotlivé živiny, vrátane vitamínu C. 

  • Acerola je jeden z najbohatších zdrojov vitamínov C. Jeden plod aceroly obsahuje také množstvo vitamínu C ako kilogram citrónov. Je považovaná za silný antioxidant, ktorý spružňuje pokožku a chráni pred starnutím1-2.
  • Ruža šípová obsahuje 30 až 40-násobne väčšie množstvo vitamínu C ako citrusy. Plody ruže sú nezastupiteľným zdrojom ľahko stráviteľných vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antyoxidantov, vďaka čomu má účinky posilňujúce celý organizmus.
  • Jahody CamuCamu sú obrovským zdrojom prirodzených vitamínov. Obsahujú minimálne 2500 mg prirodzeného vitamínu C v 100 gramoch, teda práve 2% ich vlastnej hmotnosti! Okrem toho sú bohatým zdrojom antioxidantov a posilňujú celý imunitný systém.

DuoLife Vita C neobsahuje žiadne konzervačné látky, geneticky modifikované výrobky ani stabilizátory.

 

Obsah vitamínu C: 363,50 mg v 25 ml

Odporúčané dávkovanie: 25 - 50 ml 1x denne

Objem: 750 ml 

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie