Jarná pomoc - rakyník - schizandra - kakao 200g

Kód: 2029
11,52 € / ks
Skladom

Jarná pomoc  - rakytník - schizandra - kakao 200 g

Balíček je zložený z troch oddelených bylín,  ktoré majú na náš organizmus rôzny efekt.

Balíček "jarnej pomoci" je najideálnejší po dlhých zimných mesiacoch, kedy trpíme jarnou únavou a chceme sa znovu dostať do kondície a energického tempa :)

Detailné informácie

Podrobný popis

Jarná pomoc - rakytník - schizandra - kakao 200g  

 

Balíček je zložený z troch oddelených bylín:

  • Rakytník - je veľmi známy tým, že posilňuje imunitný systém a zvyšuje jeho odolnosť, podporuje prirodzenú obranyschopnosť a pripisujú sa mu blahodárne účinky na kardiovasulárne zdravie, tráviace zdravie a tiež na krásu a zdravie pokožky

 

  • Schizandra -  je bylina tradičnej čínskej medicíny - patrí medzi najcennejšie adaptogény a antioxidanty so silným detoxikačným účinkom. Je využívaná ako tonikum pre podporu mentálnej/duševnej pohody, má vplyv na respiračné zdravie, prispieva tiež k správnej funkcii, zdraviu a čisteniu pečene.

 

  • Kakaové bôby - 100% nepražené kakao. Tým, že kakaové bôby sú nepražené, zachovávajú si neuveriteľné množstvo nutrične hodnotných látok v podobe širokého spektra minerálov, vitamínov, bielkovín, prírodných tukov a sacharidov. Milovníci čokolády s vysokým obsahom kakaa v nich určite nájdu veľké uspokojenie :) 

 

Užívanie: 

  • Plody rakytníku užívame hneď ráno - 1 čajovú lyžičku. Dobré je do plodu aspoň raz kúsnuť a zapiť vodou. Rakytník je treba užiť 2x denne.
  • Schizandru užívame po raňajkách v množstve 10 - 30 plodov podľa potreby. Dobré je do plodov aspoň raz kúsnuť a zapiť vodou.
  • Kakaové bôby užívame väčšinou okolo 1 - 2 hodiny popoludní, podľa biorytmu človeka - podľa potreby. 

 

Zloženie: Theobroma cacao 50 %, Schisandra chinensis 25 %, Hippophae rhamnoides 25 %

Balenie: 200 g