Mydlo marseillské 100 g

Kód: 1170
2,52 € / ks
Skladom

Marseillské mydlo maranč - škorica s olejom so sladkých mandlí - až 72 % prírodných olejov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Marseille mydlo - pomaranč - škorica 100 g

 

Marseille mydlo obsahuje až 72% rastlinných olejov a 99% je prírodného pôvodu. Mydlá sú 100% biologicky odbúrateľné a nie sú testované na zvieratách. Mydlová báza pozostáva iba z rastlinných olejov, ako je palmový olej, olivový olej, arganový olej a olej zo sladkých mandlí. Niektoré z nich sú dodatočne spevnené aloe šťavou, arganovým olejom, bambuckým maslom alebo kravským mliekom.

Marseille mydlá sú pH neutrálne pre pokožku. Výsledkom je, že pokožku nevysušujú, hlboko ju vyživujú a zanechávajú ju hydratovanú. Mydlo je jemne parfumované. Zdá sa, že je to Marseille mydlo, ktorému francúzske ženy vďačia za svoju krásnu, hladkú pokožku.

Marseille mydlá neobsahujú:

živočíšne tuky,
parabény,
antioxidanty
glykoly
PEG
ropné deriváty

Marseille mydlo - Savon de Marseille je známe už tisíc rokov. Vyrábané je na južnom pobreží Francúzska. Najviac popularity si získalo v časoch Ľudovíta XIV, a bol to práve on, kto doporučil, aby bolo pomenované po meste, v ktorom je vyrábané.

Atelier Le Chatelard vyrába mydlo viac ako 200 rokov.. Ateliér sa nachádza v Provence a vyrába prírodné mydlá najvyššej kvality.


 

Vôňa: citrusová, osviežujúca

Hmotnosť: 100 g

Dátum exspirácie: 12 mesiacov od dátumu otvorenia balenia

 

Mydlo Cannelle Orange dôkladne čistí pokožku, dodáva pružnosť, pomáha v boji proti celulitíde a má krásnu, osviežujúcu vôňu - použitie v aromaterapii.  Odporúča sa najmä pre zmiešanú pleť a akné, pretože znižuje nadmernú sekréciu mazu a zužuje rozšírené póry .

Výrobca: Le Chatelard (1802)  Francúzsko