Regeneračný krém Regulat na pery a ďasná 10 ml

Kód: 675
11,16 € / ks
Skladom

Bioaktívny regeneračný krém Regulat Healthy Kiss na pery a ďasná obsahuje fermentovaný enzýmový Regulatpro Bio (35 %), ktorý spoločne s hodnotnými olejmi, zinkom, vitamínom C, brusnicami, zázvorom a bylinkami poskytuje starostlivosť o vaše pery, zdravé ďasná a ústnu dutinu na bunkovej úrovni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Enzýmový regeneračný krém na pery a ďasná 10 ml


 
    Pomoc pri kožných problémoch (pery, ďasná)
     
    Podporná starostlivosť pri oparoch (herpes)
     
    Paradentóza a otlaky zubných náhrad
     
    Zápaly, krvácanie z ďasien, vačky, aftyZLOŽENIE KRÉMU:


Kaskádovo fermentovaný organický koncentrát Regulatpro Bio: (voda, citróny*, ďatle*, figy*, vlašské orechy*, sójové bôby*, kokos*, cibuľa*, zeler*, sójové klíčky*, artičoky*, hrášok*, proso*, kurkuma*, šafrán*), poloxamer 407, glycerol**, slnečnicový olej*, ľanový olej*, lničkový olej*, konopný olej*, brusnicový extrakt**, vitamín C, chlorid zinočnatý, zázvor**, extrakt z proskurníku lekárskeho*, extrakt z tymiánu*, extrakt z mochny*, olej z klinčeka*, extrakt z mäty peprnej*, extrakt z medovky*, extrakt zo šalvie*, extrakt z nechtíka lekárskeho*, extrakt z jalovca*, konopný olej*.
●  (*) prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
● (**) produkty rastlinného pôvodu.

 

    Okamžite sa vstrebáva
     
Enzýmy, živiny a sekundárne látky z východzích rastlinných zložiek sú kaskádovou fermentáciou rozštiepené na malé časti (molekuly). Takto rozštiepené sa ľahko vstrebávajú pokožkou a sú kožným bunkám ihned k dispozícii.
 
Výrobca: Dr. Niedermaier GmbH