Sérum na očné vrásky a tvár s arganovým olejom 30 ml

Kód: 1152
49 € –20 %
oc ne se rum na vra sky
49 € –20 % 39,20 € / ks
Skladom

Sérum pozostávajúce z bohatej zmesi minerálov z Mŕtveho mora a koncentrovaných výťažkov arganového, mandľového, hroznového, jojobového, olivového oleja, levandule a rozmarínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sérum na očné vrásky a tvár s arganovým olejom 30 ml

Tento unikátny bio-koncentrát účinných látok dodáva pokožke všetky dostupné výživné látky. Po aplikácii je pokožka žiarivo lesklá a pružná a to vďaka vysokému obsahu minerálnych látok z mŕtveho mora a arganovému oleju.

Mŕtve more je preslávené vysokým obsahom prírodných minerálov, ktoré majú výnimočnú schopnosť prirodzeným spôsobom regenerovať životne dôležité funkcie pokožky.

Mŕtve more je najslanším jazerom na Zemi. Kým obyčajná morská voda obsahuje asi 35 promile soli (teda 3,5%), Mŕtve more jej obsahuje takmer 10 x toľko.

Bahno z Mŕtveho mora je výnimočné vysokým obsahom minerálov, ako sú horčík, vápnik a draslík. Ich pravidelné používanie podporuje krvný obeh a tak blahodarne vplýva na celkový zdravotný stav organizmu a upokojenie nervovej sústavy.

Pôsobenie minerálov urýchľuje proces odstránenia odumretých buniek z povrchu kože (tzv. exfoliácia) a obnovuje rovnováhu pH pokožky.