Telový peeling minerály z mŕtveho mora, káva arabica, arganový olej

Kód: 692
29 € / ks
Skladom

Telový peeling zložený z kávy arabica (silný antioxidant), arganového oleja a vysoko koncentrovaných jedinečných minerálov z Mŕtveho mora.

  • spevňuje pokožku, vyhladzuje a vypína - pokožka sa stáva elastickou, pevnejšou a je hodvábne jemná
  • účinné látky peelingu sú vynikajúcou prevenciou pred tvorbou celulitídy a úspešne pomáhajú odstraňovať jej prejavy
  • urýchľuje proces odstránenia odumretých buniek z povrchu kože (tzv. exfoliácia) a obnovuje rovnováhu pH pokožky

Detailné informácie

Podrobný popis

Telový peeling minerály z mŕtveho mora, káva arabica, arganový olej

Arganový olej sa nazýva  aj marocké zlato. Obsahuje vysoké koncentrácie vitamínu E a nenasýtených mastných kyselín. Pokožku vyživuje, hydratuje a zjemňuje.

Mŕtve more je najhlbšie hyperslané jazero na svete. Obyčajná morská voda obsahuje asi 35 promile soli (teda 3,5%), no Mŕtve more jej obsahuje takmer 10 krát toľko. Oblasť Mŕtveho mora sa stala hlavným centrom pre liečbu rôznych zdravotných problémov, hneď z niekoľkých dôvodov. Obsah minerálov vo vode, veľmi nízky obsah peľov a iných alergénov v ovzduší (je rajom pre alergikov), nízke množstvo ultrafialovej zložky slnečného žiarenia a vyšší atmosferický tlak v tejto veľkej hĺbke má špecifické účinky na zdravie.

Na niektorých miestach na pobreží vytvorila morská voda nánosy bahna, ktoré má blahodarné účinky na ľudský organizmus. Obrovské množstvo jódu a brómu v bahne, vode a vzduchu pôsobí priaznivo na celý nervový systém. Síra a horčík zase majú veľký význam pre liečbu artritídy a reumy.

Podľa štatistík 80 až 90% pacientov z celého sveta, ktorí majú problémy s akné, ekzémami a psoriázou využíva liečebné účinky Mŕtveho mora.

Vyrobené priamo v Jordánsku.

Zloženie: Maris Sal, Petrolatum, Coffea Arabica Seed Powder, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Vitis Vinifera Seed Oil, Coconut Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol.

Balenie: 270 g