GreenFood Vápnik, Horčík, Zinok 90 kapsúl

Kód: 2158
9,60 € / ks
Skladom

GreenFood Vápnik, Hočík, Zinok 90 kapsúl

Zmes základných minerálov v chelátovej podobe - to znamená, že sa lepšie dostávajú v nezmenenej podobe na miesto určenia v organizme.

Detailné informácie

Podrobný popis

GreenFood Vápnik, Horčík, Zinok 90 kapsúl

Zmes základných minerálov v chelátovej podobe - to znamená, že sa lepšie dostávajú v nezmenenej podobe na miesto určenia v organizme.

  • Vápnik prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti svalov a je potrebný pre udržanie zdravých kostí a zubov.
  • Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej činnosti svalov.
  • Zinok prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov a nechtov. Ďalej prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Zloženie: Calcium Carbonate, Magnesium bisglycinate, rastlinná kapsula z Hypromelózy (HPMC – Empty Hard capsule from hypromelóza), ryžová múka, Zinc bisglycinate, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie: 3x denne 1 kapsula

Balenie: 90 kapsúl (vystačí na 30 dní)

Obsah látok v dennej dávke (3 kapsuly): Vápnik 375 mg, Horčík (bisglycinát) 162 mg, Zinok (bisglycinát) 15 mg

Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény: Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008. Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018