Maca extrakt + Kyselina listová, 120 kapsúl

Kód: 2518
Značka: Wolfberry
11,40 € / ks
Skladom

Maca extrakt + Kyselina listová, 120 kapsúl

Maca je zdrojom všetkých potrebných vitamínov a minerálov. Je tiež bohatým zdrojom rastlinných sterolov a prírodných estrogénov.

Spolu s kyselinou listovou, ktorá sa podieľa na procese delenia buniek, sa jedná o špičkový produkt, podporujúci plodnosť a následnú graviditu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maca extrakt + Kyselina listová, 120 kapsúl

Maca je nazývaná ako "peruánsky Žen - šen". Tento druh koreňa obsahuje množstvo minerálov a vitamínov, ktoré revitalizujú organizmus a pomáhajú pri tvorbe kostí u detí a dospelých. Zároveň prispieva k normálnemu fyzickému a duševnému zdraviu, podporuje plodnosť, vitalitu a vytrvalosť.

Kyselina listová patrí medzi vitamíny zo skupiny B (niekedy sa tiež označuje ako vitamín B9 alebo folát). Je nevyhnutná pre mnoho metabolických procesov v našom tele. Podieľa sa na procese delenia buniek a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

 

Odporúčané užívanie:  2 kapsuly denne, zapiť vodou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Zloženie: Maca extrakt 10:1 - 400 mg, kyselina listová - 220 µg, protispekavá látka: horečnaté soli mastných kyselín, celulózová kapsula.

Skladovanie: Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote 15 - 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Krajina pôvodu: Česká republika

Balenie: 100 kapsúl