DuoLife Kolagén 750 ml

Kód: 1966
Značka: DuoLife
35 € / ks
Skladom

DuoLife Collagen je 100% prirodzený, kompletný, tekutý kolagén obohatený antioxidantmi.

 • Pomáha pokožke udržať si pružnosť a pevnosť
 • Pozitívny vplyv na vlasy a nechty
 • Vhodný po zlomeninách kostí alebo poraneniach kĺbov
 • Podporuje správne fungovanie kĺbovej chrupavky, väzív a šliach

 

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Kolagén 750 ml

Základom mladistvého vzhľadu je pružná a pevná pokožka. Vekom sa však stav pokožky zhoršuje. Objavujú sa prvé  vrásky a suchosť.

Kolagén a ďalšie zložky spojivového tkaniva, ako je kyselina hyalurónová, gluko-zamín a chondroitín, sú potrebné na správne fungovanie nielen pokožky, ale aj chrupavky a synoviálnej tekutiny a majú tiež pozitívny vplyv na blaho vlasov a nechtov.

DuoLife Collagen obsahuje unikátku kompozíciu zložiek, ktoré sú bohaté na antioxidanty a tak dokážu zabezpečiť ochranu pred procesom starnutia tým, že ho spomaľujú a zároveň účinne bojujú s voľnými radikálmi. DuoLife Collagen je úplne prírodný. Jeho živiny zlepšujú zdravotný stav celého organizmu.

 

Zloženie: 

 • Mango je zdrojom vitamínov, ktoré pozitívne vplývajú na kondíciu pokožky. Rastlina obsahuje glykozid – magniferín, ktorý má antioxidačný účinok. Vzhľadom na silné antioxidačné vlastnosti a schopnosť nivelizácie negatívneho vplyvu žiarenia UV na pokožku, je v širokom rozsahu využívaný v kozmetike.

   

 • Morský kolagén má veľmi podobnú štruktúru ako ľudský kolagén. Jeho základnou funkciou v organizme je stavba chrupaviek a zlepšenie stavu kĺbov. Dodatočne zohráva dôležitú úlohu v procese hojenia sa rán a regenerácie tkaniva. Jeho prítomnosť zaručuje pružnosť a hebkosť pokožky.

   

 • Glukosamín sulfát z kôrovcov je látkou, ktorá podporuje činnosť opornej sústavy. Je súčasťou chrupaviek a tekutiny, ktorá vyplňuje kĺbové púzdra a vďaka ktorej sa zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu. Zároveň stimuluje syntézu chrupavky.

   

 • Chondroitín sulfát umožňuje regeneráciu povrchovej vrstvy stavov. Pôsobí ako magnet, ktorý vychytáva vodu i výživné substancie a dodáva ich do kĺbovej chrupavky. Okrem toho uľahčuje implantáciu vápnika do kostí, čo sa odráža v odolnosti kĺbov a kostí.

   

 • Acerola je bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu. Prispieva k získaniu hladšej a žiarivej pokožky, podporuje imunitný systém organizmu a hojenie rán.

   

 • Praslička roľná je cenným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktorý účinne zabraňuje šediveniu vlasov, posilňuje slabé nechty a vlasy. Okrem toho zlepšuje pružnosť spojovacieho tkaniva a kostí.

   

 • Žihľava je zdrojom kremíka, ktorý vplýva na metabolizmus a stav vlasov a nechtov. Zlúčeniny kremíka, ktoré sa v žihľave nachádzajú, udržujú vhodnú pružnosť a odolnosť pokožky, väziva, kostí a slizníc. Kremík je potrebný v syntéze kolagénu, vplýva na štruktúru a regeneračné možnosti tkaniva.

   

 • Výhonky bambusa sú prirodzeným zdrojom kremíka, ktorý obnovuje pevnosť a pružnosť kolagénových a elastínových vlákien, čím predchádza poškodeniu kostného a chrupavkového tkaniva. Bambus obsahuje nezvyklé množstvo kremíka až 75 %. Mastné kyseliny, ktoré obsahuje, prirodzene rozpúšťajú provitamín A a vitamín E, teda silné aminokyseliny, ktoré pôsobia v pokožke a dávajú viditeľný efekt v podobe navlhčenej, hladkej a mladej pleti, ako aj zdravých silných vlasov a nechtov.

   

 • Kyselina hyaluronová vplýva pozitívne na činnosť kĺbov. Vďaka nej má synoviálna tekutina náležitú pružnosť a viskozitu. Vplýva na stav pokožky, posilňuje jej bunky a podporuje regeneráciu tkaniva. Zaisťuje hydratáciu organizmu i hlbokých vrstiev pokožky z vnútra,, spomaľuje proces starnutia a podporuje jej vhodné navlhčenie a pružnosť.

 

Obsah zložiek na: 25 ml (mg) 50 ml (mg)
Morský kolagén

1250 mg

2500 mg
Sulfát glukozamínu      500 mg 1000 mg
Chondroitin sulfát žraločí  150 mg 300 mg
Extrakt z listov pŕhľavy    125 mg 250 mg
Extrakt z bambusového výhonku štandardizovaný pre obsah kremíka  100 mg 200 mg

Extrakt z prasličky roľnej štandardizovaný pre obsah kremíka

75 mg 150 mg
Kyselina hyalurónová 25 mg 50 mg

 

Zloženie 25 ml 50 ml 100 ml
Vitamín C 101,0 mg 202,0 mg 404,0 mg
Kremík 75 mg 150 mg 300 mg

 

Odporúčaná dávka: 25 až 50 ml 1x denne

Objem: 750 ml

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie