DuoLife Kolagén 750 ml

Kód: 1966
Značka: DuoLife
35 € / ks
Skladom

DuoLife Collagen je 100% prirodzený, kompletný, tekutý kolagén obohatený antioxidantmi.

 • Pomáha pokožke udržať si pružnosť a pevnosť
 • Pozitívny vplyv na vlasy a nechty
 • Vhodný po zlomeninách kostí alebo poraneniach kĺbov
 • Podporuje správne fungovanie kĺbovej chrupavky, väzív a šliach

 

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Kolagén 750 ml

Základom mladistvého vzhľadu je pružná a pevná pokožka. Vekom sa však stav pokožky zhoršuje. Objavujú sa prvé  vrásky a suchosť.

Kolagén a ďalšie zložky spojivového tkaniva, ako je kyselina hyalurónová, gluko-zamín a chondroitín, sú potrebné na správne fungovanie nielen pokožky, ale aj chrupavky a synoviálnej tekutiny a majú tiež pozitívny vplyv na blaho vlasov a nechtov.

DuoLife Collagen obsahuje unikátku kompozíciu zložiek, ktoré sú bohaté na antioxidanty a tak dokážu zabezpečiť ochranu pred procesom starnutia tým, že ho spomaľujú a zároveň účinne bojujú s voľnými radikálmi. DuoLife Collagen je úplne prírodný. Jeho živiny zlepšujú zdravotný stav celého organizmu.

 

Zloženie: 

 • Mango je zdrojom vitamínov, ktoré pozitívne vplývajú na kondíciu pokožky. Rastlina obsahuje glykozid – magniferín, ktorý má antioxidačný účinok. Vzhľadom na silné antioxidačné vlastnosti a schopnosť nivelizácie negatívneho vplyvu žiarenia UV na pokožku, je v širokom rozsahu využívaný v kozmetike.

   

 • Morský kolagén má veľmi podobnú štruktúru ako ľudský kolagén. Jeho základnou funkciou v organizme je stavba chrupaviek a zlepšenie stavu kĺbov. Dodatočne zohráva dôležitú úlohu v procese hojenia sa rán a regenerácie tkaniva. Jeho prítomnosť zaručuje pružnosť a hebkosť pokožky.

   

 • Glukosamín sulfát z kôrovcov je látkou, ktorá podporuje činnosť opornej sústavy. Je súčasťou chrupaviek a tekutiny, ktorá vyplňuje kĺbové púzdra a vďaka ktorej sa zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu. Zároveň stimuluje syntézu chrupavky.

   

 • Chondroitín sulfát umožňuje regeneráciu povrchovej vrstvy stavov. Pôsobí ako magnet, ktorý vychytáva vodu i výživné substancie a dodáva ich do kĺbovej chrupavky. Okrem toho uľahčuje implantáciu vápnika do kostí, čo sa odráža v odolnosti kĺbov a kostí.

   

 • Acerola je bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu. Prispieva k získaniu hladšej a žiarivej pokožky, podporuje imunitný systém organizmu a hojenie rán.

   

 • Praslička roľná je cenným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktorý účinne zabraňuje šediveniu vlasov, posilňuje slabé nechty a vlasy. Okrem toho zlepšuje pružnosť spojovacieho tkaniva a kostí.

   

 • Žihľava je zdrojom kremíka, ktorý vplýva na metabolizmus a stav vlasov a nechtov. Zlúčeniny kremíka, ktoré sa v žihľave nachádzajú, udržujú vhodnú pružnosť a odolnosť pokožky, väziva, kostí a slizníc. Kremík je potrebný v syntéze kolagénu, vplýva na štruktúru a regeneračné možnosti tkaniva.

   

 • Výhonky bambusa sú prirodzeným zdrojom kremíka, ktorý obnovuje pevnosť a pružnosť kolagénových a elastínových vlákien, čím predchádza poškodeniu kostného a chrupavkového tkaniva. Bambus obsahuje nezvyklé množstvo kremíka až 75 %. Mastné kyseliny, ktoré obsahuje, prirodzene rozpúšťajú provitamín A a vitamín E, teda silné aminokyseliny, ktoré pôsobia v pokožke a dávajú viditeľný efekt v podobe navlhčenej, hladkej a mladej pleti, ako aj zdravých silných vlasov a nechtov.

   

 • Kyselina hyaluronová vplýva pozitívne na činnosť kĺbov. Vďaka nej má synoviálna tekutina náležitú pružnosť a viskozitu. Vplýva na stav pokožky, posilňuje jej bunky a podporuje regeneráciu tkaniva. Zaisťuje hydratáciu organizmu i hlbokých vrstiev pokožky z vnútra,, spomaľuje proces starnutia a podporuje jej vhodné navlhčenie a pružnosť.

 

Obsah zložiek na: 25 ml (mg) 50 ml (mg)
Morský kolagén

1250 mg

2500 mg
Sulfát glukozamínu      500 mg 1000 mg
Chondroitin sulfát žraločí  150 mg 300 mg
Extrakt z listov pŕhľavy    125 mg 250 mg
Extrakt z bambusového výhonku štandardizovaný pre obsah kremíka  100 mg 200 mg

Extrakt z prasličky roľnej štandardizovaný pre obsah kremíka

75 mg 150 mg
Kyselina hyalurónová 25 mg 50 mg

 

Zloženie 25 ml 50 ml 100 ml
Vitamín C 101,0 mg 202,0 mg 404,0 mg
Kremík 75 mg 150 mg 300 mg

 

Odporúčaná dávka: 25 až 50 ml 1x denne

Objem: 750 ml

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať.