Tarika na akné 50 g

Kód: 1574
9 € / ks
Momentálne nedostupné

Tarika je unikátny 100% prírodný prípravok z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť. Viditeľne zlepšuje kvalitu pleti a redukuje prejavy akné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tarika na akné 50 g

Bezpečne a účinne je možné používať u detí aj dospelých na všetky typy pleti s výsledkom už v priebehu 10 dní. Pravidelným používaním Tarika akné sa je možné zbaviť dlhodobých problémov. Tarika Akné nielen odstraňuje akné a vyrážky a čistí pleť, ale taktiež pleť vyživuje a vyhladzuje.

Tiež odstraňuje pozostatky po akné (jazvy). Vyvážené zloženie bylín a minerálov nemá žiadne nežiadúce účinky. Taktiež pôsobí na tmavé aj červené škvrny, rosacae.

Zloženie: Achoras Calumas 6%, Embelic Myrobalans 5%, Taxus Bacata 3%, Myristica Officinalis 1.8%, Cyprus Rotundous  1.4%, Myrobalans 1.2%, Myrobalan, Bellerica 1.2%, Santalum Album 1%, Curcuma Aromatica 0.5%, Embelia Ribes 0.3%, Berperis Aristata 1.1%

Organický bylinný prípravok najvyššej kvality. Čistý prírodný prípravok bez chemického a biologického znečistenia. Výrobok 100% prírodný, splňujúci najprísnejšie medzinárodné štandardy. Bez konzervačných látok, umelých farbív, chemikálií a pesticídov.

Použitie: 1/3 čajovej lyžičky Tarika Akné prášku nasypte do malej misky. Pridajte trochu mlieka alebo vody a rozmiešajte na kašičku. Naneste na tvár, nos, čelo (pozor na oči), bradu a/alebo iba na postihnuté časti pleti. Pri nanášaní jemne vmasírujte. Nechajte zaschnúť a pôsobiť najmenej 25 minút. Potom opláchnite vodou a utrite uterákom do sucha. U chronického akné aplikujte 2x denne.

Len k vonkajšiemu použitu.

Obsah je cca na 40 aplikácii.

Obsah: 20 g

Krajina pôvodu: Indie

Certifikácie: Kvalita je potvrdená svetovými certifikátmi (na rozdiel od väčšiny iných prípravkov na trhu).

  • ISO 9001 : 2000 - celosvetový certifikát kvality
  • EKOCERT - európsky certifikát organické kvality
  • GMP - správna výrobná prax
  • USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva hospodárstva o organickej kvalite)
  • SQF - bezpečné kvalitné potraviny
  • HACCP – systém kritických bodov
  • USDA (Americké ministerstvo hospodárstva)
  • Kóšer kvalita