Borelisspro 60 kapsúl

Kód: 634
29 € / ks
Skladom

Borelisspro 60 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

Lymská BORELIÓZA - infekcia prenášaná kliešťom

Výživový doplnok BorelissPro® je vynikajúcim zdrojom fenolových zlúčenín, kyseliny chlorogenovej, iridoidov a alkaloidov.
BorelissPro®, ktorý je v plnej miere prírodný výživový doplnok, vďaka vhodným proporciám jednotlivých zložiek a dodaniu antioxidačnej receptúry, posilňujúcej pôsobenie prípravku, má ešte silnejší účinok. 
Všetky zložky, ktoré obsahuje výživový doplnok BorelissPro®, stimulujú obranyschopnosť organizmu a zmierňujú dôsledky infekcie prenášanej kliešťom.

Borelisspro® (patentovaná receptúra BorelissPro® antioxidačných látok získaných zo zmesi suchého extraktu ovocia v rozličných proporciách) poskytuje organizmu mnoho cenných látok s výrazným obsahom antioxidantov, ktoré podporujú činnosť imunitného systému a pomáhajú očisťovať organizmus.

OBSAHUJE:

Extrakt z koreňa štetky lesnej pomáha očisťovať organizmus a stimuluje obranyschopnosť organizmu.
Obsahuje cenné iridoidy, ktoré umožňujú udržiavať kĺby a kosti v dobrej kondícií. Extrakt zo štetky lesnej posilňuje a povzbudzuje imunitný systém.

Extrakt z cesnaku obsahuje flavonoidy a silne koncentrovanú organickú síru, ktorá sa nachádza v allíne a skordiníne. Cesnak priaznivo vplýva na srdcovú činnosť a udržanie vhodnej hladiny cholesterolu. Najznámejší je však jeho pozitívny vplyv na imunitný systém.

Extrakt z oregána výrazne stimuluje obranyschopnosť. Je dôležitým zdrojom flavonoidov, ktoré umožňujú chrániť bunky pred voľnými radikálmi.

Extrakt z pohánkovca japonského výrazne stimuluje obranyschopnosť organizmu, podporuje jeho detoxikáciu a zmierňuje dôsledky kontaktu s kliešťami.

Bylinný extrakt zo skalnej ruže je dokonalým zdrojom polyfenolov.
Má antioxidačné vlastnosti a účinne podporuje imunitný systém.
Pozitívne vplýva na kvalitu života, spomaľuje proces starnutia organizmu a pomáha udržať pokožku v dobrom stave.
Bylina skalnej ruže má pozitívny vplyv na mikrobiálnu flóru.

Výrobok BorelissPro® neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

Odborné stanovisko o BorelissPro®
„Vďaka využitiu inovačnej receptúry výberu len tých prírodných surovín, ktoré zaisťujú vzájomný synergický účinok, výživový doplnok BorelissPro® získal unikátnu účinnosť v oblasti prevencie pred boreliózou a pri zmierňovaní účinkov po pohryznutí kliešťom.“
Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

„Čoraz častejšie sa stretávam vo svojej práci s prípadmi osôb chorých na boreliózu, ktorú ako diagnózu je veľmi ťažko určiť a úspešne liečiť. Nevhodne liečená zapríčiňuje veľké škody v ľudskom organizme. Ako sa ukazuje, v tomto prípade je prírodné liečiteľstvo nezastupiteľné. Jeho múdrosť bola využitá vo výživovom doplnku BorelissPro®, ktorý odporúčam svojim pacientom.”

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady

Premorenosť kliešťov na Slovensku boréliou je priemerne asi 10%, v niektorých ohniskách môže byť vyššia. Predpokladá sa, že aby človek mohol byť infikovaný, je potrebná prítomnosť kliešťa na koži viac ako 24 hodín. Preto každodenná prehliadka tela i odevu na prítomnosť kliešťov môže byť prevenciou vzniku ochorenia.

V prípade výrobkov DuoLife je použitá PASKALIZÁCIA - jediný spôsob, ktorý umožňuje zachovať sterilitu bez zmeny parametrov výrobku.
Táto metóda spočíva v stabilizácii pod vplyvom vysokého tlaku.
Paskalizácia prebieha pri nízkej teplote, bez použitia konzervačných látok.Vďaka tomu sú zachované prirodzené vlastnosti výrobku.

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Neprekračujte stanovenú dennú dávku.
Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrda vyváženej stravy.
Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

 

PASKALIZÁCIA je jediný spôsob, ktorý umožňuje zachovať sterilitu bez zmeny parametrov výrobku. Spočíva v stabilizácii čerstvých potravín pomocou vysokého tlaku. 

V prípade výrobkov DuoLife je použitá PASKALIZÁZIA.
Výhody paskalizácie:
Nezahrieva - nepasterizuje
Ničí živé mikróby, baktérie, vírusy a plesne
Uchováva parametre čerstvej potraviny: prirodzený vzhľad, štruktúru, farbu, obsah nutričných látok a arómu
Prebieha v balení, znižuje riziko následnej kontaminácie