Piperin 10 mg 120 tabliet

Kód: 1272
Značka: ViVio
9 € / ks
Skladom

Piperín je alkaloid prítomný v čiernom korení, ktorý je zodpovedný za jeho horúcu a páliacu chuť. Kedysi sa používal v čínskej a indickej medicíne. Objavil ho v roku 1819 Hans Christian Ørsted.

Detailné informácie

Podrobný popis

Piperin - štandardizovaný extrakt 95% piperínu 120 tabliet/10 mg

Piperín má schopnosť výrazne zvyšovať vstrebávanie a biologické využitie viacerých živín z potravy a tiež zvyšovať efektívny účinok niektorých doplnkov výživy.

Piperín sa nachádza v prirodzenej forme v čiernom korení ako jeho štipľavá zložka. Čierne korenie sa bežne používa pri varení, v ľudovom liečiteľstve pri liečbe tráviacich ťažkostí a ako posilňujúci prostriedok.

Piperín urýchľuje proces látkovej výmeny a podporuje a zlepšuje vstrebávanie živín. Štúdie dokazujú, že užívanie extraktu čierneho korenia zvyšuje vstrebávanie a biologickú využiteľnosť dôležitých živín prijímaných z potravy a tiež zlepšuje využiteľnosť niektorých doplnkov výživy.

Vlastnosti:

  • Podporuje chudnutie
  • Povzbudzuje činnosť tráviacich enzýmov
  • Skracuje čas priechodu potraviny tráviacim traktom
  • Znižuje výskyt žalúdočných vredov

Čierne korenie pôsobí ako prírodné antidepresívum, stimuluje nervový systém a obsahuje vitamín C.

Piperín má výrazné antioxidačné účinky, podporuje trávenie, zvyšuje sekréciu žalúdočných štiav, urýchľuje metabolizmus, stimuluje spaľovanie tukov, podporuje liečbu tráviacich problémov, stimuluje celkovú látkovú výmenu a spôsobuje rýchlejšiu absorbciu živín.

Zloženie: štandardizovaný extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.) obsahujúci 95% piperínu, spojivo - celulóza, maltodextrín, stabilizátor fosforečnanu vápenatého, nosič - horečnaté soli mastných kyselín, činidlo proti spekaniu - oxid kremičitý.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie