Maca extrakt 180 kapsúl

Kód: 1475
Značka: Wolfberry
15,20 € / ks
Skladom

Peruánska Maca v praktických kapsulách, ktorá podporuje fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, plodnosť, sexualitu a hormonálny systém pri menopauze.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maca extrakt 180 kapsúl

Podľa peruánskych domorodcov pôsobí maca ako afrodiziakum ako u mužov, tak u žien, posilňuje imunitný systém, zvyšuje energiu, zmierňuje fyzickú a duševnú únavu, pomáha znižovať problémy spojené so starnutím, bojuje proti osteoporóze a anémii a zlepšuje plodnosť. To sú slová domorodcov, ktorá čiastočne potvrdzuje aj Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia. Podľa nej je maca preukázateľne dobrým zdrojom fytoestrogénu, podporuje fyzické a duševné zdravie, vitalitu, vytrvalosť, plodnosť, sexualitu a hormonálny systém pri menopauze.

Maca extrakt je vyrobený z rastliny Lepidium meyenii, ktorá rastie v peruánskych Andách v nadmorských výškach od 3500 m. Mace vyhovuje skalnatá, pre väčšinu iných rastlín veľmi nehostinná pôda v extrémnych vysokohorských klimatických podmienkach. Poľnohospodári síce skúšali túto plodinu pestovať aj v inom prostredí, ale zistilo sa, že nikde inde nemá rovnaké zloženie hypokotylom a živín, takže nemá rovnaké účinky na ľudský organizmus ako tá, ktorá rastie v peruánskych Andách.

Mace sa vďaka jej vlastnostiam hovorí celkom oprávnene peruánsky ženšen, alebo peruánska viagra. Konzumujú sa jej korene, ktoré sú béžovej farby a tvarom aj veľkosťou sa podobajú reďkvičkám. Macu si domorodci po celé tisícročia cení nielen pre jej výživové vlastnosti, ale považujú ju hlavne ako jednu z najdôležitejších liečivých rastlín. Táto super potravina má mierne sladkastú a korenistú chuť a obsahuje celý rad vitamínov a minerálov.

Maca tobolky je vyrobená z rastlín bez genetickej modifikácie. Praktické kapsuly oválneho tvaru majú neutrálnu chuť a vôňu a umožňujú pohodlné dávkovanie, ktoré oceníte nielen na cestách.

Nutričné hodnoty na 100g: Energia: 1594 kJ / 375 kcal; Tuky: 0.5 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0.01 g; Sacharidy: 91.9 g - z toho cukry 27.15 g; Bielkoviny: 1.85 g; Soľ: 0.0 g; Vláknina: 4.2 g; Alergény: Bez alergénov

Zloženie 1 kapsula (495 mg)
Extrakt 10 : 1 z koreňa macy peruánskej 400 mg; želatínová kapsula 95 mg

Odporúčané dávkovanie:
1-2 kapsule, ktoré je potrebné dobre zapiť vodou, alebo inou tekutinou.

Upozornenie:
Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti a dojčiace matky.

Skladovanie:
Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste

Krajina pôvodu:
Peru

Vyrobené:
Česká republika

Obsah:
180 kapsúl (89.1 g)