Boswellia serrata (kadidlovník) 120 toboliek

Kód: 2892
22,80 € / ks
Skladom

Boswellia serrata (kadidlovník) má pozitívny vplyv na zdravie kostí a kĺbov. Prispieva k správnej činnosti tráviacej sústavy, podieľa sa na udržaní normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Boswellia serrata (kadidlovník) 120 toboliek

Boswellia podporuje normálnu činnosť srdca a dýchacej sústavy, má priaznivé účinky na funkciu reprodukčných orgánov.

Upevňuje duševné zdravie. 

Má pozitívny vplyv na zdravie kostí a kĺbov.

Najviac sa zo stromu využíva živica, ktorá sa odoberá zo stromov starších ako 8 rokov. Živica chráni strom pred poranením tak, že zaceľuje rezy na kôre a usmrcuje prítomné patogény. Pestovatelia s cieľom získania živice tak musia narušiť kôru, čím sa uvoľní živica, ktorá sa odoberá do špeciálnych bambusových košov a ďalej sa spracúva na prášok či extrakty. 

Zloženie: 100% Boswellia serrata, 400 mg/tobolka, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2–3× denne, 20 min. pred jedlom. Odporúčaná doba užívania je 4–6 týždňov, potom je vhodné na 4 týždne užívania prerušiť.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu. Tehotným a dojčiacim ženám odporúčame použitie prípravku konzultovať so svojím ošetrujúcim lekárom.