O biolinke

Volám sa Pavol Skubík a teším sa z toho, že prostredníctvom biolinka.sk môžem pomáhať ľuďom so záujmom o zdravý životný štýl.

Sme rodinná firma, ktorej korene siahajú až do roku 1995, kedy vznikol oficiálny právny subjekt Pavol Skubík – ANYMONT. Pôvodné zameranie firmy sme zmenili v roku 2010. Dôvodom boli zdravotné problémy mňa, ako živiteľa rodiny, ktoré mi znemožňovali plnohodnotne vykonávať vtedajšiu činnosť. Druhým dôvodom, ktorý nás priviedol k zmene v podnikaní, boli vážne zdravotné problémy ďalšieho člena rodiny.

S manželkou, ktorá má vyštudovanú zdravotnícku školu, sme sa hlbšie začali zaoberať zdravým životným štýlom a to zvlášť v oblasti stravovania. V úsilí preorientovať sa na tento štýl sme získali výborný prehľad o výrobcoch a dodávateľoch produktov súvisiacich so zdravým životným štýlom (potraviny, kozmetika, drogéria, výživové doplnky, ...).

Aby sme mohli nakupovať pre svoje potreby lacnejšie, začali sme nakupovať vo väčšom, z čoho o chvíľu prišiel nápad poskytovať „prebytky“ cez vlastný eshop biolinka.sk. Postupom času sme sa stali odborníkmi v tejto oblasti a mohli sme aj ostatným plnohodnotne radiť pri výbere najvhodnejších produktov.

Našou filozofiou je cesta, kde z jednorazových návštevníkov našich stránok chceme získať dlhodobých klientov. My sme tu pre Vás. Snažíme sa z plných síl Vám poskytovať čo najlepšie služby. Veľmi nám záleží na Vašej spokojnosti, a budeme radi, ak ju budete šíriť ďalej.

hanka-a-pavol_fb

Hanka a Pavol Skubíkovci

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie