O biolinke

Volám sa Pavol Skubík a teším sa z toho, že prostredníctvom biolinka.sk môžem pomáhať ľuďom so záujmom o zdravý životný štýl.

Sme rodinná firma, ktorej korene siahajú až do roku 1995, kedy vznikol oficiálny právny subjekt Pavol Skubík – ANYMONT. Pôvodné zameranie firmy sme zmenili v roku 2010. Dôvodom boli zdravotné problémy mňa, ako živiteľa rodiny, ktoré mi znemožňovali plnohodnotne vykonávať vtedajšiu činnosť. Druhým dôvodom, ktorý nás priviedol k zmene v podnikaní, boli vážne zdravotné problémy ďalšieho člena rodiny.

S manželkou, ktorá má vyštudovanú zdravotnícku školu, sme sa hlbšie začali zaoberať zdravým životným štýlom a to zvlášť v oblasti stravovania. V úsilí preorientovať sa na tento štýl sme získali výborný prehľad o výrobcoch a dodávateľoch produktov súvisiacich so zdravým životným štýlom (potraviny, kozmetika, drogéria, výživové doplnky, ...).

Aby sme mohli nakupovať pre svoje potreby lacnejšie, začali sme nakupovať vo väčšom, z čoho o chvíľu prišiel nápad poskytovať „prebytky“ cez vlastný eshop biolinka.sk. Postupom času sme sa stali odborníkmi v tejto oblasti a mohli sme aj ostatným plnohodnotne radiť pri výbere najvhodnejších produktov.

Našou filozofiou je cesta, kde z jednorazových návštevníkov našich stránok chceme získať dlhodobých klientov. My sme tu pre Vás. Snažíme sa z plných síl Vám poskytovať čo najlepšie služby. Veľmi nám záleží na Vašej spokojnosti, a budeme radi, ak ju budete šíriť ďalej.

hanka-a-pavol_fb

Hanka a Pavol Skubíkovci