Mladý zelený jačmeň tablety 200 ks

Kód: 3056
Značka: NaturPort
6,30 € / ks
Skladom

Najviac viditeľnou oblasťou, kde mladý zelený jačmeň pomáha, je zvýšenie pocitu energie, zlepšenie vitality a výkonnosti a naopak, pôsobenie proti únave a vyčerpaniu. Pravidelné užívanie pomáha aj proti stresu a jeho pôsobeniu na telo a na zmiernenie depresie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mladý zelený jačmeň tablety 200 ks

Jačmenný prášok - Vyrába sa lisovaním mladých listov jačmeňa, ktoré sa potom sušia na prášok. V minulosti Egypťania zbierali zelený jačmeň a konzumovali ho ako obilninu. Gréci, Rimania a dokonca aj Židia používali zelený jačmeň na výrobu chleba.

Ozajstná sila jačmeňa je v jeho mladých listoch, ktoré majú obrovskú schopnosť absorbovať živiny z pôdy.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!