Upokojujúci krém (panthenol a aloe vera) 100ml - NEOCLINIC

Kód: 2790
Značka: ViVio
5,40 € / ks
Skladom

Upokojujúci krém je určený na starostlivosť o pokožku postihnutú dermatologickými problémami. Môže sa použiť na podráždenie pokožky spôsobené nadmerným pobytom na slnku, ako aj pri bolestivých uhryznutiach. Upokojujúci krém NEOCLINIC v balení s dávkovačom, ktorý umožňuje jeho jednoduché a bezpečné použitie. Upokojujúci krém (pantenol a aloe vera) sa má aplikovať na očistenú a vysušenú oblasť pokožky postihnutú léziou. Potom jemnými krúživými pohybmi vmasírujte krém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Upokojujúci krém (panthenol a aloe vera) 100ml - NEOCLINIC

Mimoriadne účinný upokojujúci krém (panthenol a aloe vera), je produkt, ktorý by nemal chýbať v žiadnej lekárničke. Upokojujúci krém je vďaka svojmu unikátnemu zloženiu ideálny pre starostlivosť o pokožku postihnutú dermatologickými problémami, ako aj pre úľavu od spálenia od slnka. To všetko je spôsobené aktívnymi zložkami obsiahnutými v tomto produkte. Spomedzi nich si osobitnú pozornosť zaslúžia:

Panthenol - vykazuje nielen upokojujúce vlastnosti, ale podporuje aj udržanie správnej úrovne hydratácie pokožky. Vedecké výskumy dokazujú, že pantenol upokojuje podráždenie a bojuje proti pretrvávajúcemu svrbeniu a páleniu pokožky.
Aloe – čoraz populárnejšie, je zodpovedné nielen za upokojenie podráždenia, ale aj za účinnú regeneráciu epidermy. Aloe je tiež zodpovedné za poskytnutie okamžitej úľavy svrbiacej pokožke;
Alantoín - účinná látka, ktorá má účinný normalizačný účinok a urýchľuje regeneračné procesy pokožky. Alantoín je tiež zložka, ktorá intenzívne hydratuje pokožku a výrazne zlepšuje jej elasticitu;
Vilín virginský (Hamamelis virginiana) -  má vďaka obsahu tanínov, prchavých olejov, organických kyselín a flavonoidov protizápalové, antioxidačné, antiseptické a sťahujúce vlastnosti. Vilín sa využíva najmä zvonka na ošetrenie lokálneho zápalu, povrchových zranení, obarenej a popraskanej kože, omrzlín a slnečných popálenín. Má sťahujúci a protizápalový účinok na žily, zvyšuje odolnosť kapilár a reguluje ich priestupnosť. Priaznivo pôsobí na ekzémy, akné a psoriázu.

Podmienky skladovania: Upokojujúci krém (panthenol a aloe vera) od NEOCLINIC by sa mal skladovať na suchom a tmavom mieste, pri teplote od 5°C do maximálne 25°C. Nezabudnite krém uchovávať mimo dosahu detí a použite ho do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale.

Zloženie: Voda, izopropylpalmitát, pentylénglykol, pantenol, glycerylstearát, citrát, polyamid-5, propondiol, alkohol, extrakt z koreňa kosatca florentinského, síran zinočnatý, retinyl, palmitát, glycerylstarát, se, dimetikón, akryláty/c10 Alkylakrylát Cross-30 , extrakt z listov Homamelis Virginiana, šťava z listov Aloe Barbadensis, alantoín, tokoferylacetát, aspartát horečnatý, glukonát zinočnatý, glukonát meďnatý, glukonát vápenatý, Saccharomyces/ferment železa, Saccharomyces/ferment zinku, parfum trietanolamín.