Regulatpro® Bio Raw fermentovaný výživový doplnok 350 ml

Kód: 59
51 € / ks
Skladom

Regulatpro® Bio je výživový doplnok z bio ovocia a zeleniny v raw kvalite. Zdravá alternatíva iónových energy drinkov a kĺbových doplnkov výživy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Regulatpro® Bio Raw fermentovaný výživový doplnok 350 ml 

 • Je v bio kvalite – preto obsahuje viac živín a žiadnu chémiu (pesticídy).
 • Čisto prírodný – žiadne prísady, žiadne konzervanty ani dochucovadlá. Konzervuje ho nízke pH 3,4 (ako kyslú kapustu).
 • Nie je pasterizovaný – je surový (živý), vďaka tomu obsahuje enzýmy a vitamíny = zdravá alternatíva iónových energy drinkov a kĺbových doplnkov výživy.
 • Vhodný aj pre alergikov – rozštiepením na molekuly (kaskádovou fermentáciou) stratil alergénny potenciál.
 • Ideálny pre deti a nastávajúce mamičky
 • Kompenzuje nezdravú životosprávu - Obzvlášť pri nadmernom zaťažovaní organizmu oceníme nárast energie a rýchlejšiu regeneráciu.

Fermentáciou vzniká ideálna výživa pre udržanie alebo obnovu zdravia (živá surová strava).

Enzýmy, probiotiká, vitamíny, minerály, živiny a sekundárne látky z ovocia, orechov a zeleniny sú vďaka kaskádovej fermentácii rozštiepené na malé časti (molekuly). Takto rozštiepené sa do organizmu ľahko vstrebávajú zvnútra (sliznicami v ústach alebo v čreve) a tiež zvonku (pokožkou).

Ľudia s nadváhou pri užívaní Regulatpro® Bio plynulo chudnú. Princípom chudnutia a upevnenia zdravia je doplnenie bioaktívnych enzýmov, organických minerálov a vitamínov. Výsledkom je nárast bunkovej energie, čo upevní imunitu, ktorá naštartuje regeneračné a ozdravné procesy.

Regulatpro® v BIO a RAW kvalite obsahuje: bio citróny, bio figy, bio datle, bio orechy, bio sójové bôby, bio kokos, bio cibuľa, bio zeler, bio sójové klíčky, bio artičoky, bio hrášok, bio proso, bio kurkuma, bio byliny. Všetky zložky pochádzajú z certifikovaného organického poľnohospodárstva.

Čo je kaskádová fermentácia? 

Kaskádová fermentácia, čiže štiepenie, prebieha za prítomnosti symbiotických mikroorganizmov a baktérií mliečneho kvasenia. Je to proces podobný ľudskému tráveniu. Okrem natrávenia živín sa aktivujú enzýmy, antioxidanty a tiež kyselina mliečna (probiotikum) pre lepšie trávenie.

Enzýmy, živiny a sekundárne látky z ovocia, orechov a zeleniny sú za 8 až 12 týždňov rozštiepené na malé časti (molekuly). Takto rozštiepené sa ľahko vstrebávajú a sú bunkám ihneď k dispozícii (úspora energie vlastného trávenia).

Dávkovanie: Pred použitím je nutné fľašu Regulatpro® Bio aspoň štyrikrát pretrepať => aktivácia energie. Regulatpro® Bio pijeme ráno nalačno a večer pred spaním – tým docielime optimálnu účinnosť. Pred prehltnutím zadržať Regulatpro® Bio čo najdlhšie v ústach, kde prebieha jeho absorpcia sliznicou. Pri citlivom trávení vypite zriedený vodou alebo čerstvo vylisovanou ovocnou alebo zeleninovou šťavou. Pri zhoršení príznakov (detoxikačná kríza) znížime po dobu 1 až 2 dní dávkovanie na polovicu.

Dávkovanie pri krátkodobých problémoch:

 • prevencia – 1 týždeň 5 ml ráno / 1 týždeň vynechať,
 • krátkodobé problémy – 10 ml ráno a 10 ml večer,
 • malé deti do 3 rokov – 2 až 3 ml, 1x denne,
 • deti od 3 do 10 rokov – 3 až 5 ml, 1x denne.


Dávkovanie pri chronickej, dlhej chorobe:

 • 1. týždeň: 2,5 ml iba ráno,
 • 2. týždeň: 2,5 ml ráno a 2,5 ml večer,
 • 3. týždeň: 5 ml ráno a 5 ml večer,
 • 4. týždeň: 10 ml ráno a 10 ml večer.

Spotrebujte po otvorení do jedného mesiaca. Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25 ° C.

Zloženie: voda, citróny, figy, datle, vlašské orechy, sójové bôby, cibuľa, kokosové orechy, glycerín (rastlinný), zeler, klíčky mungo fazule, výťažok aceroly (17,5% vit C.) 0,7%, artičoky, hrášok, proso, zmes korenia, kurkuma, šafrán