Farmilion Jedlá sóda bikarbóna 1 kg

Kód: 2011
3 € / ks
Skladom

Farmilion Jedlá sóda bikarbóna 1 kg

Výborný pomocník, ktorý môžete využiť nie len pri každodennej hygiene, ale aj pri praní a upratovaní vašej domácnosti. Okrem toho sa sóda môže konzumovať vďaka jej dobrým účinkom na zdravie. Oplatí sa mať ju doma po ruke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farmilion Jedlá sóda bikarbóna 1 kg 

Použitie:

  • Vnútorné užívanie - Vďaka tomu, že jedlá sóda je zásaditá, môže výborne pomôcť pri prekyslení žalúdka aj pálení záhy. V pohári vody môžete rozmiešať 2 lyžičky prášku.
  • Ústna hygiena - Z času na čas pridajte k paste na zubnú kefku. Môžete tým dosiahnuť vyčistenie rôznych usadenín a pigmentov. Je výborná pre starostlivosť o strojček a iné ústne pomôcky.
  • Telo - Jedlá sóda neutralizuje pachy, preto sa používa aj ako deodorant. Tiež sa dá využiť ako telový peeling.
  • Upratovanie - Pomáha pri čistení usadenín v umývadle, na kuchynskom riade, dreze ale tiež v špárach obkladačiek. Skvele pomôže a uľahčí vyčistenie mastných nečistôt v rúre. Keďže neutralizuje zápachy, pomôže odstrániť pachy z odpadu, umývačky, chladničky ale tiež z kuchynskej hubky, matracov a z psieho pelechu.
  • Pranie - pol hrnčeka sódy môžete pridať k praciemu prášku a dosiahnete lepšie výsledky. Prádlo bude čistejšie, sóda môže pomôcť odstrániť aj odolné škvrny. Okrem toho vyrovnáva pH vody.

 

Nutričné hodnoty na 100 g: Energia: 0 kJ/ 0 kcal; Tuky: 0,0 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; Sacharidy: 0,1 g; z toho cukry: 0 g; Vláknina: 0 g; Bielkoviny: 0,3 g; Soľ: 0 g

Zloženie: Jedlá sóda (Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3)

Skladovanie: v suchých a tmavých priestoroch

Krajna pôvodu: Nemecko

Balenie: 1 kg