Guarana 120 kapsúl

Kód: 2584
18,30 € / ks
Skladom

Guarana 120 kapsúl

Patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty. Je nenávyková a veľmi šetrná. Účinky guarany spoznali už pred stáročiami rôzne amazonské kmene indiánov a využívali ju ako silný povzbudzujúci prostriedok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Guarana 120 kapsúl

Guarana – Paullinia cupana ( paulínia nápojná) patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty. Je nenávyková a veľmi šetrná. Účinky guarany spoznali už pred stáročiami rôzne amazonské kmene indiánov a využívali ju ako silný povzbudzujúci prostriedok.

Mleté semeno obsahuje približne 4% kofeínu, čo je takmer 2× toľko, ako obsahuje káva. Navyše vďaka obsahu teofylínu a teobromínu pôsobí oveľa dlhšie (až 5 hodín) a účinok nie je tak agresívny.

Guarana podporuje fyzickú aj psychickú vitalitu človeka. Už domorodé indiánske kmene Južnej Ameriky vedeli, že do boja sa bez guarany nevydáva. Dodáva energiu v dobách únavy a napätia.

Guarana má vplyv na metabolizmus tukov, ovplyvňuje a napomáha normalizovať hmotnosť. Je veľmi účinná pri redukčných diétach. Podľa našich skúseností ľudia pociťujú pri užívaní guarany väčší pocit sýtosti a teda menšiu potrebu doplňovania energie nevhodnými potravinami, obsahujúcimi tzv. rýchle cukry. Je pomocníkom, ktorý nám pomáha udržovať našu hmotnosť pod kontrolou.

Guarana obsahuje kofeín, ktorý pomáha zvýšiť bdelosť a zlepšiť koncentráciu. Guarana podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podáva sa aj ako digestív po jedle.

 

Zloženie: Paullinia cupana fructus 500 mg/kapsula, 1 kapsula obsahuje 20 mg kofeínu (4 mg kofeínu/100 mg guarany).
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza), kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: 2-10 kapsúl denne

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste a mimo dosahu detí.

Balenie: 120 kapsúl

Upozornenie: Obsahuje kofeín,nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie