IQ Brain Booster kapsle 100 ks

Kód: 1742
20,40 € / ks
Skladom

IQ Brain Booster je unikátna kombinácia 4 bylín, ktoré sú známe svojim pozitívnym vplyvom na kongitívne funkcie a duševné zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

IQ Brain Booster kapsle 100 ks

Bacopa monnieri - podporuje duševnú výkonnosť, najmä pamäť a koncentráciu, obzvlášť vo vypätých situáciách. Obmedzuje negatívne vplyvy stresu a prispieva k celkovému duševnému zdraviu a výkonnosti. Užívanie je vhodné určite pre študentov, ale takisto pre ľudí v pokročilom veku alebo tých, ktorí sú v práci pod tlakom. Okrem toho je Bacopa skvelým antioxidantom a prispieva k normálnej funkcií žlčníka.

Gotu kola - prispieva hlavne k normálnej činnosti kongitívnych funkcií (pamäť, chápanie, vyjadrovacie schopnosti, koncentrácia, ale aj pohotové reakcie, ktoré sú závislé na spracovaní informácií). Zlepšuje krvný obeh a činnosť cievnej sústavy, a takisto pomáha zbaviť sa pocitu tzv. ťažkých nôh.

Ašvaganda - podporuje kongitívnu a mentálnu činnosť, pomáha udržiavať koncentráciu a prekonať únavu. Okrem toho podporuje duševné zdravie a vitalitu, je výborným pomocníkom v stresových situáciách a obdobiach. Je vhodná na užívanie v pokročilom veku. Je tiež významným adaptogénom.

Ženšen pravý - používa sa hlavne na udržanie mentálnej a fyzickej výkonnosti. Má pozitívny vplyv na kongitívne funkcie a schopnosť udržať koncentráciu. Je tiež známy ako antioxidant, ktorý osviežuje telo a prispieva k vytrvalosti a vitalite. Odporúča sa užívať pri únave a strese.

IQ Brain Booster je unikátna kombinácia týchto 4 skvelých bylín - skutočne nakopne tvoj mozog! :)

 

Zloženie: Centella asiatica, Bacopa monnieri, Withania somnifera(5 % withanolides, 1 % alkaloids), Panax ginseng (80 % ginsenosides), 300 mg/tobolka.
Obal kapsule HPMC (hypromelosa). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Doporučené denné dávkovanie a spôsob užívania: Užívame 2 tobolky 2 × denně, 20 min. pred jedlom.

Balenie: 100 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte na tmavom a suchom mieste.