Brahmi - Bacopa monnieri štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Kód: 2882
22,80 € / ks
Skladom

Odporúčaná denná dávka obsahuje 375 mg bacosidov.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny Brahmi - Bacopa monnieri. Extrakt je štandardizovaný na obsah bacosidov, ktoré podporujú duševnú sviežosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brahmi - Bacopa monnieri štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Brahmi sa používa na podporu kognitívnych funkcií, predovšetkým pamäte a schopnosti koncentrácie.
Brahmi sa hodí každému, kto trpí zábudlivosťou a zhoršením pamäti, kto sa ťažko učí, má spomalené reakcie či duševnou otupenosťou. Bakosidy obmedzujú ukladanie metabolického a toxického odpadu v mozgových bunkách, podporujú dilatáciu ciev a regenerujú ich. Vysoká koncentrácia metabolického odpadu je príčinou najrôznejších porúch mentálnych funkcií a hlavnou príčinou senilnej demencie (Alzheimerovej choroby).

Obmedzuje negatívne vplyvy stresu a prispieva k celkovému duševnému zdraviu a výkonnosti.
Bacopa je tiež významným antioxidantom a prispieva k normálnej funkcii žlčníka.

Ďalšou dôležitou látkou je brahmín, ktorý má upokojujúce účinky a pôsobí ako mozgové tonikum s prospešným vplyvom na funkcie mozgu.

Zloženie: 100% Bacopa monnieri štandardizovaný extrakt, 375 mg/tobolka. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 1× denne na lačno. V určitých prípadoch je možné užívať zo začiatku 1 kapsulu 2x denne.

Obsah: 60 ks

Skladovanie: Uchovajte v suchu a tme.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený deťom do 10 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Prípravok možno užívať dlhodobo.

Nežiaduce účinky: Podráždenosť a nespavosť, avšak iba pri súčasnom užívaní nootropných látok (napr. Ginkgo biloba, piracetam, atp.)