Biokeramický pás na koleno

Kód: 568
17,40 € –3 %
Biokeramický pás na koleno veľkosť L
17,40 € –3 % 16,80 € / ks
Skladom

Biokeramický pás na koleno (do 46 cm) je určený pre ľudí trpiacich chronickými problémami kolenného kĺbu, poškodením chrupavky, vnútorných väzov, menisku či kĺbového puzdra. Taktiež pre starších ľudí, pre ľudí s vyššou fyzickou záťažou a športovcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biokeramický pás na koleno 

Textílie vyrobené z FIR biokeramických vlákien predstavujú inovatívny prístup v starostlivosti o zdravie, pričom využívajú najnovšie vedecké poznatky z oblasti vývoja nových materiálov.

Biokeramické pásy nám umožňujú využívať pozitívny vplyv infračervených lúčov počas celého dňa, či spánku. Tým sa dosiahne dlhotrvajúce pôsobenie infračervených lúčov na náš organizmus, čoho dôsledkom je zníženie bolesti a uvoľnenie postihnutých miest, ale aj výborná prevencia pred rôznymi ochoreniami. 

Hlavný prínos používania FIR biokeramických textílií pre organizmus:

  • uvoľnenie svalových a klbových stuhnutí
  • zlepšenie mikrocirkulácie krvi podpora regenerácie
  • rýchlejšie hojenie
  • potláčanie zápalov
  • bolestí svalov a kĺbov
  • odstránenie opuchov
  • úľava od bolesti
  • celkové uvoľnenie napätia  

Biokeramický pás na koleno je určený pre ľudí trpiacich chronickými problémami kolenného kĺbu, poškodením chrupavky, vnútorných väzov, menisku či kĺbového puzdra. Taktiež pre starších ľudí, pre ľudí s vyššou fyzickou záťažou a športovcov.  

Koleno - najzložitejší kĺb ľudského tela. Porucha jeho funkcie môže byť spôsobená poškodením chrupavky, vnútorných väzov, menisku či kĺbového puzdra. Pravidelné používanie biokeramického pásu pomáha k zmierneniu týchto problémov. Je vhodný pre ľudí trpiacich chronickými problémami kolenného kĺbu, pre starších ľudí a športovcov.

Biokeramický pás na koleno je vyrobený tak, že aj ich dlhodobé nosenie je veľmi príjemné a komfortné. Neprekáža pri denných pohybových aktivitách, športovaní a ani pri fyzicky namáhavej práci. Používanie je bezpečné, pričom dlhodobé nosenie pomáha predchádzať chirurgickým zákrokom a pomáha znížiť užívanie liekov od bolesti.

Biokeramické pásy nám umožňujú využívať pozitívny vplyv infračervených lúčov počas celého dňa, či spánku. Tým sa dosiahne dlhotrvajúce pôsobenie infračervených lúčov na náš organizmus, čoho dôsledkom je zníženie bolesti a uvolnenie postihnutých miest, ale aj výborná prevencia pred rôznymi ochoreniami.

 

Obsah balenia: 1 kus
Veľkosť: univerzálna 

Pás je ELASTICKÝ a vhodný pre ľudí s obvodom nadkolenia do 46 cm