Krém na tvár s hadím jedom 100ml

Kód: 2784
Značka: ViVio
9,90 € / ks
Skladom

Krém je určený pre všetky typy pleti. Jeho použitie sa odporúča najmä pri prevencii, ako aj pri redukcii viditeľnosti prvých vrások. Použitie aloe krému s hadím jedom je mimoriadne jednoduché. Stačí ho naniesť v malom množstve na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu a potom chvíľu počkať, kým sa prípravok úplne nevstrebe. Aloe vera krém s hadím jedom treba podľa odporúčaní výrobcov používať systematicky, ráno aj večer.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém na tvár s hadím jedom 100ml

Aloe vera krém s hadím/zmijím jedom je jedinečným produktom na kozmetickom trhu. To všetko vďaka zložkám v ňom obsiahnutým, s osobitným dôrazom na DipeptideDiaminobutyroylBenzylamide Diacetát – látku zvanú prírodný botox. Tento komplikovaný názov skrýva chemickú zlúčeninu, ktorej zloženie odráža autentický hadí jed, zodpovedný za blokovanie kontrakcií tvárových svalov.

Tento krém je skutočnou revolúciou v prevencii prvých príznakov starnutia pleti. Pri systematickom používaní účinne uvoľňuje svaly tváre, vďaka čomu je naša pokožka hladšia a tým aj mladšia. Okrem toho je krém z aloe vera s hadím jedom schopný ovplyvniť:

Zníženie viditeľnosti a vyhladenie aj hlbokých vrások;
Zníženie viditeľnosti mimických vrások;
Zabránenie vzniku nových vrások.

Výrobcovia tohto krému zaručujú, že prvé známky zníženia viditeľnosti vrások sú viditeľné už 3-4 týždne po začatí systematického používania prípravku.

Podmienky skladovania: Krém s aloe vera a s hadím jedom skladujte na chladnom a tmavom mieste bez priameho slnečného žiarenia, napríklad v skrini alebo v kúpeľni, či v chladničke.