Regulatpro hyaluron drink (20x 20 ml) 400 ml

Kód: 666
71,76 € / ks
Skladom

Regulatpro hyaluron drink je luxusný nápoj s enzýmovou výživou a hyalurónom pre krásnu pleť, vlasy a nechty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Regenerácia buniek
Regulatpro Hyaluron Drink je bioaktívny doplnok stravy („kozmetický drink“) pre prirodzenú krásu zvnútra. Obsahuje enzýmový Regulatpro Bio raw fermentovaný výživový doplnok (25 %), ktorý spoločne s vegánskou kyselinou hyalurónovou vyživuje a regeneruje pleť, vlasy a nechty na bunkovej úrovni.

Produkcia sa znižuje
Kyselina hyaluronová je substancia, ktorú si telo samo produkuje. Okrem podpory elasticity kĺbov a väzivových tkanív viaže v pokožke vodu. Tým zaisťuje pružnú, hladkú pokožku a plný vzhľad.
Od 25 roku života se produkcia kyseliny hyaluronové začína znižovať.

Dopĺňanie hyalurónu
Pre spomalenie dehydratácie a znižovania elasticity pokožky, ktoré vede ku vzniku vrások je vhodné kyselinu hyaluronovou doplňovať. Pitie kozmetického drinku je (vedľa injekčných aplikácií) inovatívny postup pre efektívne dopĺňanie kyseliny hyalurónovej.

Prínosy Regulatpro Hyaluron nápoja:

● Starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty na bunkovej úrovni. ● Intenzivná a dlouhodobá podpora krásy a zdravia. ● Vyhladení vrások (Anti Aging) a redukcia celulitidy. ● Ochrana pred oxidačným stresom zvyšuje odolnosť pleti. ● Vhodný i pre alergikov – rozštiepením stratil alergenný potenciál. ● Pomoc pri práci a športe – viac energie + rýchlejšia regenerácie. ● Lepšie trávenie, ménej nadúvanie a zoštíhlenie vďaka probiotikam.
 

V rámci jednej kúry odporúčame užívať 6 až 8 týždňov.

Balenie: 20 x 20 ml