Serapeptáza - 90 kapsúl

Kód: 2664
Novinka Tip
Značka: Nutraceutica
35,70 € / ks
Skladom

90 kapsúl s obsahom 120,000 jednotiek enzymatickej aktivity na prípravu dermálneho roztoku

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Serapeptáza - 90 kapsúl

Nedávne pokroky v biomedicínskych aplikáciách poukazujú na nové riešenia pri hojení rán. Enzým serapeptáza s proteolytickou aktivitou môže významne napomáhať hojeniu zjazvených rán ako aj redukcii mimických vrások. Enzýmy sú proteíny a pomáhajú urýchliť chemické reakcie v ľudskom tele.

Klinické štúdie ukázali účinnosť pri znižovaní opuchov a edémov a pri metabolizácii jazvových tkanív.

Enzým nazvaný „serratiopeptidáza“ (Serratia E 15 proteáza) sa javí ako jeden z najsilnejších protizápalovo a antitromboticky účinných enzýmov, zaradený v zozname pod EC číslo 3.4.24.40.

Serratiopeptidáza bola najskôr izolovaná z enterobaktérie Serratia sp. Tento mikroorganizmus bol pôvodne izolovaný v šesťdesiatych rokoch minulého storočia z larvy priadky morušovej a umožňuje vznikajúcej mole rozpustiť svoj zámotok.

Teraz sa vyrába hlavne purifikáciou zo substrátu fermentovaného Serratia sp. E 15. alebo Bacillus subtilis.

Enzým patrí do skupiny enzýmov Serralysin a je známe, že štiepi peptidy s väzbami Asn-Gln, CysSO3H-gly, Arg-Gly a Tyr-Tyr, ako aj väzbou medzi His-Leu, Gly-Ala, Ala-Leu, Try-leu, Gly-Gly, Phen-Tyr a Tyr-Thr, ktoré vykazujú širokú špecificitu substrátu.

Použitie: Obsah kapsuly rozpustite v 50 ml vody a tampónom niekoľkokrát denne potierajte problémové miesto na pokožke.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie