Haritaki tinktúra 50 ml

Kód: 2754
8,70 € / ks
Skladom

V ľudovej medicíne sa haritaki užíva pri mnohých neduhoch tráviaceho traktu. Napomáha normálnemu tráveniu (pri hnačke i pri zápche) a metabolizmu. Tradičná indická medicína používa haritaki pri zápaloch (ďasien, žalúdočnej a črevnej sliznice...). Predmetom štúdie je tiež hepatoprotektívny, kardioprotektívny, antibakteriálny a antimykotický efekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Haritaki tinktúra 50 ml

Haritaki je opadavý mohutný strom dorastajúci do výšky až 30 m. Domovinou mu je juhovýchodná Ázia. Je odporúčaný na podporu imunitného systému a pôsobí ako antioxidant. Haritaki má pozitívny vplyv na trávenie a činnosť gastrointestinálneho traktu. Napomáha k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi a správnemu vylučovaniu.

Prispieva k dobrému stavu kardiovaskulárneho a dýchacieho systému, podieľa sa na správnej činnosti pečene a metabolizme glukózy. Priaznivo pôsobí na funkcie močových ciest a reprodukčného systému. V období zvýšeného stresu je odporúčaný na podporu nervového systému a mysle. Využíva sa pri očistných kúrach.

Označenie AF znamená Alcohol Free – prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 15 kvapiek 3× denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 11 624 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; voda; Terminalia chebula

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte! Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám.