Muňa - Wira bezalkoholová tinktúra 50 ml

Kód: 1544
6,90 € / ks
Skladom

Muňa - Wira bezalkoholová tinktúra s antivirotickým účinkom. Jedná sa o byliny, ktorých pôvod siaha do končín peruánskej prírody. Muňa a Wira sú perly medzi peruánskymi bylinami. Možno ich využiť samostatne, ale až zmiešaním v pomere, ktorý je použitý pri výrobe tejto tinktúry, vzniká prostriedok s nesmiernou účinnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muňa - Wira  bezalkoholová tinktúra 50 ml

Jedná sa o byliny, ktorých pôvod siaha do končín peruánskej prírody. Muňa a Wira (Muňa-Muňa – lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira – lat. Gnaphalium graveolens.) sú perly medzi peruánskymi bylinami. Možno ich využiť samostatne, ale až zmiešaním v pomere, ktorý je použitý pri výrobe tejto tinktúry, vzniká prostriedok s nesmiernou účinnosťou.

Bezalkoholová tinktúra: pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. Bezalkoholové tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Dávkovanie: Balenie pred použitím pretrepte. Po pretrepaní užívame 18 kvapiek 4 × denne. Odporúčame dávku vložiť bez riedenia do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Možné je zapiť malým množstvom vody. V prvom dni užívania je možné dávkovať po 3 hod.

Úprava dávkovania bezalkoholových tinktúr pre deti od troch rokov: počet kvapiek v dávke "dospelých"  vydelíme číslom 75, toto vynásobíme hmotnosťou vášho dieťaťa v kg a vyjde nám počet kvapiek v "detskej" dávke.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Minthostachys setosa; Gnaphalium graveolens.

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Doporučujeme pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti a dojčiace matky. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie