Muňa - Wira bezalkoholová tinktúra 50 ml

Kód: 1544
9,30 € / ks
Skladom

Muňa - Wira bezalkoholová tinktúra s antivirotickým účinkom. Jedná sa o byliny, ktorých pôvod siaha do končín peruánskej prírody. Muňa a Wira sú perly medzi peruánskymi bylinami. Možno ich využiť samostatne, ale až zmiešaním v pomere, ktorý je použitý pri výrobe tejto tinktúry, vzniká prostriedok s nesmiernou účinnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muňa - Wira  bezalkoholová tinktúra 50 ml

Jedná sa o byliny, ktorých pôvod siaha do končín peruánskej prírody. Muňa a Wira (Muňa-Muňa – lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira – lat. Gnaphalium graveolens.) sú perly medzi peruánskymi bylinami. Možno ich využiť samostatne, ale až zmiešaním v pomere, ktorý je použitý pri výrobe tejto tinktúry, vzniká prostriedok s nesmiernou účinnosťou.

Bezalkoholová tinktúra: pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcia. Bezalkoholové tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Dávkovanie: Balenie pred použitím pretrepte. Po pretrepaní užívame 18 kvapiek 4 × denne. Odporúčame dávku vložiť bez riedenia do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Možné je zapiť malým množstvom vody. V prvom dni užívania je možné dávkovať po 3 hod.

Úprava dávkovania bezalkoholových tinktúr pre deti od troch rokov: počet kvapiek v dávke "dospelých"  vydelíme číslom 75, toto vynásobíme hmotnosťou vášho dieťaťa v kg a vyjde nám počet kvapiek v "detskej" dávke.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Minthostachys setosa; Gnaphalium graveolens.

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Doporučujeme pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti a dojčiace matky.