Tekutý škrob na žehlenie bielizne 0,5 l Sonett

Kód: 2846
Značka: Sonett
3,90 € / ks
Skladom

S tekutým škrobom na žehlenie Sonett získa vaša bielizeň superschopnosti! Tekutý škrob bielizeň škrobí, ochraňuje a zjemňuje všetky textílie z bavlny, ľanu, konope ale aj zo zmiešaných vlákien. A to nie je všetko - vaša bielizeň bude oveľa menej krčivá, zvládne odpudzovať nečistoty a zachová si svoj tvar po dlhú dobu. To je skutočne veľa dôvodov na to, aby ste tekutý škrob sami vyskúšali!

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý škrob na žehlenie bielizne 0,5 l Sonett

Vlastnosti tekutého škrobu na žehlenie:

  • škrobí, chráni a zjemňuje všetky textílie z bavlny, ľanu, konope a zmiešaných vlákien,
  • váš odev bude nekrčivý, špinu odpudzujúci a zachová si tvar dlhú dobu,
  • jemná vôňa certifikovanej organickej pelargónie a levandule,
  • 100% biologicky odbúrateľný,
  • vhodné pre septik a všetky ekologické čističky vôd.

Prostriedok pre žehlenie s praktickým rozprašovačom

Účinný a ekologický prípravok pre ľahšie žehlenie. Preniká do hĺbky vlákna, narovná ho a spevní. Tkanina sa potom ľahšie žehlí a drží tvar. Aby sa žehlenie stalo radosťou!

Použitie: Pomocou rozprašovača nastriekajte na odev vo vzdialenosti cca 20cm. Nepoužívajte funkciu naparovania žehličky. Pred použitím pretrepať. V prípade upchatia pumpičky, prepláchnite teplou vodou.

Celý obal je recyklovateľný

Uchovávajte mimo dosahu detí

HORĽAVÉ

Upozornenie: Nevhodné pre hodváb, umelý hodváb a ostatné umelé vlákna. Používajte v dobre vetraných priestoroch. Aerosól sa nesmie inhalovať.

Zásady ekologickej drogérie Sonett:

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu niekoľkých hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energetický silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Krajina pôvodu: Nemecko